4 czerwca ul. Radlińska w Wodzisławiu Śl. będzie nieprzejezdna
02 czerwca 2022

4 czerwca ul. Radlińska w Wodzisławiu Śl. będzie nieprzejezdna

Uwaga kierowcy. 4 czerwca (sobota) planowane jest wdrożenie kolejnego etapu przebudowy drogi powiatowej nr 5003S (ul. Radlińska) w Wodzisławiu Śląskim. Wykonawca robót zaplanował w tym dniu całkowite zamknięcie drogi w obu kierunkach na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Leszka a skrzyżowaniem z ulicą Kokoszycką.

 

Utrudnienia te związane są z koniecznością wykonania nawierzchni ścieralnej jezdni. Prace będą prowadzone w godzinach od 7.00 do 19.00, po czym przywrócony zostanie ruch drogowy. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Przypominamy, iż w ramach przebudowy ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim całkowicie modernizowany jest niespełna kilometrowy odcinek drogi. Do realizacji przewidziano przebudowę chodników, kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni jezdni.

 

Całkowita wartość inwestycji to ponad 3 mln zł, z czego dofinansowanie pozyskane przez Zarząd Powiatu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi prawie 1,7 mln zł. Resztę stanowi wkład własny, który zostanie sfinansowany z budżetów powiatu oraz miasta Wodzisławia Śl.


 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl