99% mieszkańców Rybnika, nie zmieni swojego miejsca zamieszkania
23 września 2022

99% mieszkańców Rybnika, nie zmieni swojego miejsca zamieszkania

Mamy badania, które pokazują, że 99% mieszkańców Rybnika nie zamieszkałoby nigdzie indziej. 1 % stanowią osoby, które chciałby zamieszkać w Sosnowcu.

Takie informacje Miasto Rybnik umieściło dziś w swoich mediach społecznościowych na oficjalnym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/rybnikeu

Z zainteresowaniem śledzimy przekaz Fundacji Kornice publikowany w całej Polsce w kampaniach wielkoformatowych.

Ostatnie billboardy fundacji dotyczą informacji o wynikach badań naukowych w sprawie trwałości małżeństw. Nie dotarliśmy do informacji, która potwierdzałaby badania przedstawione przez fundację. Uważamy, że ten przekaz jest przekazem życzeniowym.

- Dlatego postanowiliśmy przedstawić własne „badania” na temat przywiązania mieszkańców Rybnika do swojej małej ojczyzny. Takich wyników badań właśnie sobie i innym życzymy – śmieje się Robert Cebula naczelnik wydziału Marketingu i Mediów – Ponieważ innym też życzymy takich wyników badań, dlatego do naszego przedsięwzięcia zaprosiliśmy miasto Sosnowiec, które przedstawiło swoje własne badania.

Oczywiście wszystkim życzymy trwałych związków i dobrych wspierających relacji. Mamy nadzieję, że takich będzie jak najwięcej zarówno w Rybniku, jak i Sosnowcu.


 

Źródło: Biuro Prasowe UM w Rybniku

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl