Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Głośne odgłosy awantury pomiędzy kobietą, a mężczyzną oraz hałas niszczonych przedmiotów w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta były powodem interwencji chorzowskiej dwójki. Policjanci szybko pogodzili awanturników. Dodatkowo zabezpieczyli ponad 140 gramów narkotyków oraz nielegalną amunicję.

W nocy z poniedziałku na wtorek do dyżurnego chorzowskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej i zakłóceniu ciszy nocnej. Na miejsce interwencji zostali skierowani funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji II w Chorzowie. Jak się okazało uczestnikami konfliktu byli 20-letnia kobieta oraz jej 22-letni partner.

Policjanci mieli spory problem, aby precyzyjnie ustalić powody tej awantury. W trakcie rozmowy z młodymi ludźmi mundurowi zwrócili uwagę na stół kuchenny, na którym zauważyli dwa woreczki foliowe z dziwną zawartością.

Jak się szybko okazało 22-letni właściciel mieszkania posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków oraz nielegalną amunicję. Stróże prawa w trakcie przeszukania lokalu znaleźli łącznie 760 porcji amfetaminy, tabletki ecstazy o łącznej wadze 58 gramów oraz marihuanę.

Ponadto policjanci ujawnili nabój pistoletowy, karty bankomatowe różnych osób oraz wagi elektroniczne i młynki do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany, a o jego losie zadecyduję sąd. Jego partnerka ze względu na znaczne upojenie alkoholowe została umieszczona w izbie wytrzeźwień.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych 22-latkowi grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


 

Źródło: KMP Chorzów

 

Awantura domowa z narkotykami w tle!

15 września 2022
Awantura domowa z narkotykami w tle!