Warsztaty z zielarką, Pawłowice, Bezpłatne warsztaty, Właściwości ziół, Mieszanie ziół, Korzyści zdrowotne, Pielęgnacja naturalna, Dezodorant naturalny, OSP Warszowice
31 maja 2024

Bezpłatne warsztaty z zielarką!

Urząd Gminy Pawłowice oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach zapraszają mieszkańców gminy na bezpłatne warsztaty z zielarką, które odbędą się 4 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 w OSP Warszowice.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają właściwości różnych ziół oraz sposoby ich mieszania, aby uzyskać maksymalne korzyści zdrowotne. Dowiedzą się, jak wykorzystać dary natury do codziennej pielęgnacji i troski o zdrowie.

Dodatkowo uczestnicy warsztatów własnoręcznie stworzą naturalny dezodorant, który będą mogli zabrać do domu. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały.

Kolejne spotkania odbędą się w Osiedlu Pawłowice, Krzyżowicach, Golasowicach, Pielgrzymowicach i Jarząbkowicach. Szczegóły dotyczące tych warsztatów zostaną podane wkrótce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Pawłowice do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z zielarką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty z zielarką, Pawłowice, Bezpłatne warsztaty, Właściwości ziół, Mieszanie ziół, Korzyści zdrowotne, Pielęgnacja naturalna, Dezodorant naturalny, OSP Warszowice