Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Dzięki trzeciej Tygodniowej Misji Oszczędzania startującej w Biedronce od poniedziałku, 12 września, klienci będą mogli zaoszczędzić kupując wybrane produkty w cenie pomniejszonej co najmniej o wartość rocznej inflacji na żywność i napoje. Bohaterowie Gangu Bystrzaków pomagają Polakom oszczędzać i zdobywać nagrody poprzez Tygodniowe Misje Oszczędzania oraz w ramach Wirtualnego Portfela.

 

Cała trójka Bohaterów, czyli Świnka Skarbonita, Jabłko Newton oraz Pies Dżi-Pi-Es łączą siły w walce z inflacją i zachęcają do oszczędzania – tym razem w ramach zakupów klienci otrzymają rabat w wysokości wynoszącej co najmniej wartość rocznej inflacji na żywność i napoje bezalkoholowe o stawce 17,4% z sierpnia 2022 ustalonej w oparciu o publikację GUS z dnia 31.08.2022 r.[1]

 

Obowiązująca od poniedziałku, 12.09 do soboty 17.09, Tygodniowa Misja Oszczędzania pod nazwą „Kupuj taniej o wartość inflacji” pozwala na realizację oszczędności przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. W tym tygodniu Świnka Skarbonita, której supermocą jest cena, szczególnie poleca oszczędzać na takich produktach jak np. polędwicę sopocką Kraina Wędlin 140g w cenie 3,49 zł za opakowanie, szynka z indyka Kraina Wędlin 150g w cenie 4,49 zł oraz parówki z szynki lub piersi kurczaka Krakus 200g i kiełbasa krakowska Krakus 160g odpowiednio w cenie 3,99 zł i 7,99 zł za opakowanie. Pies Dżi-Pi-Es poleca natomiast suchą karmę dla psów Chappi dzięki której na opakowaniu 2,7 kg oszczędzimy aż 8 zł lub przysmaki dla psa Crave protein 55g w cenie 7,99 zł.

 

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji „Gang Bystrzaków”. Lista produktów biorących udział w Tygodniowej Misji Oszczędzania znajduje się tutaj.

 

- W ramach aktualnej Tygodniowej Misji klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej w trakcie codziennych zakupów. Szeroki wachlarz produktów objętych promocjami z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcą nabyć więcej produktów, a jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez naszą akcję lojalnościową. W tym tygodniu szczególnie polecamy szeroki wybór wędlin i parówek – idealnych na śniadanie, mówi Paweł Szelerski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

 

 

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, w tym tygodniu oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Lipton, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu aż 50 % zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Zosia Samosia – 30%, Tymbark – 30 %, Pedigree – 20%, Pudliszki – 20 %. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty.

 

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” wystarczy ich tylko 15.

 

Gang Bystrzaków składa się z trójki bohaterów, a są nimi:

 

  • Świnka Skarbonita, która odpowiada za finanse gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, bo jej supermocą jest „cena”

  • Jabłko Newton mający racjonalny plan na wszystko i stawiający na „jakość”

  • Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd

 

 

Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

Szczegóły akcji, regulamin i wyłączenia dostępne są na stronie gangbystrzaków.pl. Oferta Tygodniowej Misji Oszczędzania od 12.09 dostępna jest tutaj.

 

[1] Wartość rabatu rozumiana jest jako oszczędność i jego procentowa wysokość jest nie mniejsza niż wysokość inflacji o stawce 17,4% dotyczącej żywności oraz napojów bezalkoholowych (wysokość inflacji ustalona wg publikacji GUS z dnia 31.08.2022r. „Szybki szacunek wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w sierpniu 2022 r.” https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/wskazniki-cen/szybki-szacunek-wskaznika-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-w-sierpniu-2022-roku,21,4.html)


 


 

Źródło/fot:

 

Biedronkowe Bystrzaki obniżają ceny o wartość inflacji

13 września 2022
Biedronkowe Bystrzaki obniżają ceny o wartość inflacji