Piknik w Kurorcie, Park Zdrojowy, historia uzdrowisk, jazz nowoorleański, Zygi Jazz Band, Těšínské Divadlo, polskie piosenki międzywojenne, wystawa zabytkowych samochodów, moda międzywojenna, Kasyno Zdrojowe, atrakcje dla dzieci, piknik historyczny, kultura lat 20. i 30., stroje epoki, darmowe wydarzenia
13 czerwca 2024

Brutalnie pobity w Sosnowcu jastrzębianin zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała trzech nastolatków!

Sosnowieccy policjanci zatrzymali trzech nastolatków, którzy na terenie Sosnowca brutalnie pobili 28-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł w szpitalu. Cała trójka została umieszczona w policyjnej izbie dziecka. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w Sosnowcu przy ulicy Zaruskiego. Policjanci otrzymali informację o tym, że na stadionie doszło do pobicia mężczyzny. Na miejscu zastali nieprzytomnego 28-latka z obrażeniami ciała. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci ustalili, że do pobicia doszło w wyniku kłótni pomiędzy 28-latkiem i trzema młodocianymi sprawcami. Napadniętemu zadano liczne ciosy po całym ciele, w wyniku których zmarł.

Trzej sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Zostali umieszczeni w policyjnej izbie dziecka, a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Wszczęte w sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności i przyczyn zdarzenia.