Dla kogo medal „Za zasługi dla Gminy Pawłowice”?
05 września 2022

Dla kogo medal „Za zasługi dla Gminy Pawłowice”?

Do 30 września można zgłaszać kandydatów do gminnej nagrody "Za Zasługi dla Gminy Pawłowice" 2022.

11 listopada podczas obchodów Święta Niepodległości po raz kolejny wyróżnimy instytucje, firmy, zespoły artystyczne i twórców, stowarzyszenia, fundacje i organizacje, osoby fizyczne, osoby pośmiertnie, które poprzez swoje działanie przyczyniły się do promocji gminy w kraju i za granicą, albo do jej rozwoju.

Pisemne wnioski należy składać do 30 września 2022 w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Pawłowice. Wnioski powinny zawierać: pełną nazwę lub imię i nazwisko zgłaszanego kandydata, dokładny adres siedziby kandydata lub adres miejsca zamieszkania osoby, opis dokonań kandydata, nazwę i podpis wnioskodawcy, zgodę kandydata (nie dotyczy nagród przyznawanych pośmiertnie).


Rada Gminy Pawłowice uchwałą z 20 września 2002 r. ustanowiła nagrodę: „Za Zasługi dla Gminy Pawłowice”. Nagroda przyznawana jest instytucjom, firmom, zespołom artystycznym i twórcom, stowarzyszeniom, fundacjom i organizacjom, osobom fizycznym, osobom pośmiertnie, które poprzez swoje działanie przyczyniły się do promocji gminy w kraju i za granicą, albo do jej rozwoju. W każdym roku przyznaje się nie więcej niż 3 nagrody. Nagrodę stanowi srebrny medal z herbem gminy i wygrawerowanym napisem „Za zasługi dla Gminy Pawłowice”. Laureaci otrzymują również pamiątkowe dyplomy.

 

 


 

Źródło/fot: UG Pawłowice

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl