elektryczne wyścigi, ZEVO EV League, Dzień Dziecka, Żory, wydarzenia rodzinne, sporty motorowe, ekologia, zabawa dla dzieci, atrakcje lokalne, technologia przyszłości
23 maja 2024

Elektryzujące emocje na torze i ekranie: ZEVO EV LEAGUE + Dzień Dziecka w Żorach!

W Żorach 1 czerwca odbędzie się coś absolutnie wyjątkowego – ZEVO EV LEAGUE + dzień dziecka z MOSiR Żory. To pierwsza taka impreza w Polsce, gdzie pasjonaci gokartów i e-sportu spotkają się, aby wspólnie rywalizować i bawić się na całego.


Już od 9:00 rano, w hali widowiskowo-sportowej MOSiR, będziecie mogli wziąć udział w zawodach GOKART TIME ATTACK. To świetna okazja, aby przetestować swoje umiejętności za kierownicą elektrycznego gokarta. Niezależnie od tego, czy jesteście amatorami, czy doświadczonymi kierowcami, każdy ma szansę na podium i atrakcyjne nagrody, takie jak konsola Xbox Series S. Co więcej, każdy uczestnik dostanie pamiątkowe nagranie swojego przejazdu – super pamiątka!


Ale to nie wszystko! Dla fanów e-sportu przygotowano wielki turniej HOT WHEELS UNLEASHED™. Zmagania na konsolach rozpoczną się na głównej scenie i będą transmitowane na żywo na wielkim telebimie. Emocje są gwarantowane, gdy zawodnicy będą ścigać się w dynamicznych trzech okrążeniach, a najlepsi znajdą się w głównej tabeli wyników.


Dodatkowo, dla miłośników symulacji rajdowych, przygotowano bezpłatną strefę simracingową z Evolve Motion Simulator 6DOF. To szansa, aby poczuć prawdziwe emocje kierowcy podczas sportowej jazdy, wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.


Nie zabraknie też atrakcji dla fanów motoryzacji i rodziny. Strefa foodtracków, spotkania z fanami motoryzacji, pokazy samochodów rajdowych, a także mnóstwo pucharów, gadżetów i vouchery detailingowe. Dla bezpieczeństwa, każdy odwiedzający otrzyma bezpłatne opaski odblaskowe.


A jeśli macie ciekawy pojazd, nie wahajcie się wystawić go w strefie pokazowej. To świetna okazja, aby podzielić się swoją pasją z innymi. Organizatorzy zapraszają również firmy z branży automotive do promocji i wystawienia stoisk.


Pamiętajcie, że udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny dla odwiedzających, ale dla zawodników obowiązują wpisowe i limity uczestników. Zapisy online trwają do 28 maja, więc lepiej się pospieszcie!


To będzie dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy, idealny dla całej rodziny. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do nas w Żorach! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

elektryczne wyścigi, ZEVO EV League, Dzień Dziecka, Żory, wydarzenia rodzinne, sporty motorowe, ekologia, zabawa dla dzieci, atrakcje lokalne, technologia przyszłości