wakacje z wojskiem, propozycja dla młodzieży, aktywne lato, płatne wakacje, program wojskowy dla młodych
04 lipca 2024

Energylandia obchodzi 10. urodziny! Dołącz do niezapomnianej zabawy!

Już w niedzielę, 14 lipca, od godziny 10:00 do 20:00, największy Park Rozrywki w Polsce zaprasza na obchody swojego 10-lecia! Zapowiada się dzień pełen emocji, spełnionych marzeń i niezapomnianych chwil. Energylandia przygotowała mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla wszystkich gości. Na tym wydarzeniu po prostu nie może Was zabraknąć!

 

Najbardziej spektakularny rok w historii Energylandii

 

Nie jest tajemnicą, że jest to najbardziej spektakularny rok w historii Energylandii. Jubileusz 10-lecia, kwietniowe otwarcie nowej strefy Sweet Valley oraz liczne tematyczne imprezy to tylko jedne z wielu powodów, dla których warto przybyć do parku właśnie teraz. Kiedy nadejdzie wymarzona okazja na kolejną wizytę? Są nią okrągłe urodziny! Ten dzień będzie pełen wspólnych chwil, które na długo zapadną w pamięć.

 

10 lat minęło jak jeden dzień! Co przygotowano na 14 lipca?

 

Na gości czekać będzie gigantyczny tort z babeczek, gry i zabawy z animatorami, dodatkowe pokazy artystów z Polski i zagranicy oraz konkursy z możliwością wygrania ciekawych gadżetów. Energylandia, która zaczynała od „skromnych” 26 hektarów w 2014 roku, dziś rozciąga się na niemal trzykrotnie większej powierzchni, oferując 133 atrakcje - od malowniczej Bajkolandii po pełną zakręconych rollercoasterów Strefę Ekstremalną.

 

Magic Night & Beach Party - wyjątkowe letnie imprezy

 

Na tym jednak nie koniec! Rok 2024 jest wypełniony atrakcjami po brzegi! Już 13 lipca, czyli dzień przed urodzinami, oraz 10 sierpnia zaplanowano Magic Night & Beach Party. To 13 godzin zabawy do 23:00, z parkiem rozświetlonym milionami świateł i letnim klimatem, który zapewni niezapomniane wrażenia.

 

Energylandia rośnie jak na drożdżach - tak zmienił się park w ciągu 10 lat!

 

Energylandia to miejsce pełne emocji i różnorodnych rozrywek. O czym najlepiej świadczy fakt, że w Zatorze znajduje się także Park Wodny nr 1 w Europie! Wodne atrakcje, baseny z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie i leżaki to doskonałe miejsce na letni relaks. W wakacje skorzystamy także z najbogatszej oferty występów artystycznych i licznych show. Profesjonalnie przygotowane spektakle dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie, pozwalając zrelaksować się po dniu pełnym emocji.

 

Atrakcje dla wszystkich grup wiekowych

 

Nie zapominajmy o stałych atrakcjach! Maluchy zakochają się w Bajkolandii i Circus Zone, pełnych bajkowych postaci i bezpiecznych rozrywek. Dla całych rodzin emocje dostarczy Roller Coaster RMF Dragon, a dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, Strefa Ekstremalna z najszybszym w Europie Mega Coasterem Pepsi Hyperion, rekordowym Speed Water Coasterem i drewnianym rollercoasterem Zadra Made in Małopolska w Smoczym Grodzie. Dodatkowo, ogromne Wonder Wheel oferuje spektakularne widoki na okolicę, a miłośnicy wody znajdą w Aqualantis dominujący Double Launch Coaster Abyssus z czterema inwersjami, gwarantującymi mokrą przygodę.

 

 

Energylandia, która wystartowała 14 lipca 2014, przez lata bardzo się rozwinęła i rozbudowała o dodatkowe strefy atrakcji, budując sobie silną pozycję na rynku europejskim w branży parków rozrywki. Dziś jest parkiem rollercoasterów nr 1 w Europie, podzielonym na siedem stref tematycznych, z atrakcjami przeznaczonymi dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tutaj także liczne restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska.

 

Dołącz do urodzinowego świętowania!

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do świętowania! Przyjedźcie do Energylandii 14 lipca i doświadczcie magii, emocji i radości na najwyższym poziomie. Wszystko najlepsze dopiero przed nami!

 

 

 

fot.