Energylandia zaskoczyła wszystkich! Jedyna taka, rodzinna, limitowana promocja na bilety ważne od sierpnia. Znamy szczegóły!
28 lipca 2022

Energylandia zaskoczyła wszystkich! Jedyna taka, rodzinna, limitowana promocja na bilety ważne od sierpnia. Znamy szczegóły!

O tym, że Energylandia dba o swoich gości przekonało się miliony turystów odwiedzających ten Park Rozrywki. O tym, że potrafi zaskakiwać swoich fanów także mogliśmy się przekonać nie raz. Tym razem Energylandia sprawiła jeszcze większą radość niezapowiedzianą limitowaną promocją na bilety ważna od sierpnia!

 

Największe i najszybsze roller coastery, których naliczyć możemy aż 18, kolorowe karuzele, gry, zabawy i zdumiewające pokazy, a do tego 5 basenów, 36 zjeżdżalni wodnych, piaszczyste plaże i 7000 leżaków! Wszystko to znajdziemy w ramach jednego biletu wstępu w Energylandii, a teraz możemy mieć dostęp do tych 123 atrakcji w wyjątkowej cenie.

 

Poznaj szczegóły poniżej:

 

bilet normalny od 140 cm – 159 zł /szt., zamiast 179 zł

bilet ulgowy do 140 cm – 119 zł /szt., zamiast 129 zł

bilet normalny od 140 cm 2-dniowy - 279 zł/ szt. zamiast 319 zł

bilet ulgowy do 140 cm 2-dniowy - 209 zł/ szt. zamiast 229 zł


Warunkiem skorzystania z tej rodzinnej promocji jest zakup minimum 4 biletów, co w przypadku większości familijnych wypraw nie sprawia problemu, tym bardziej, że do tego cudownego miejsca ściągają dzieci, rodzice i dziadkowie.

Promocyjne bilety nabyć możecie już dziś poprzez stronę internetową TUTAJ. Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można od 1 sierpnia do 30 października br., czyli do końca sezonu! Godziny otwarcia Parku latem są od 10:00 do 20:00, znów po wakacjach miejsce to czynne jest do 18:00. Pełny kalendarz dostępny na stronie – LINK.

 

Zakupione bilety podczas tej limitowanej promocji dają możliwość skorzystania z wakacyjnych, sobotnich Magic Night & Beach Party. A zatem zyskujemy nie tylko na kupnie biletów, ale także aż 3 godziny zabawy gratis! Sobotnie imprezy to możliwość podziwiania wyjątkowych iluminacji atrakcji Parku Rozrywki, ale także możliwość korzystania z nich, znów w strefie Big Milk Water Park najlepsi DJ-e rozgrzewają przyjemnymi, wakacyjnymi hitami!

Jeśli macie jeszcze możliwość wykorzystać środki w ramach Bonu Turystycznego warto pomyśleć właśnie o zakupie biletów z tej promocji! Energylandia opracowała intuicyjna stronę www.bon.energylandia.pl, przez którą możecie dopełnić wszelkich formalności i zakupić bilety do Parku w ramach rodzinnej promocji.

Jeśli planujecie odwiedzić Energylandię z takimi biletami jesienią to pamiętajcie, że w kalendarzu czekają na Was Polska, Złota Jesień, czyli Park przeobrażony w jesienną odsłonę, a także Oktoberfest dla osób pełnoletnich i w końcu Halloween dla fanów dreszczyku emocji i przerażająco dobrej zabawy.

 

Promocja dotyczy biletów jednodniowych oraz dwudniowych i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły znajdują się w REGULAMINIE.

 

 

Źródło/fot:

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl