Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

W niedzielę 14 sierpnia do Jastrzębia zawitali goście z dalekiego Kalisza. W pierwszych minutach spotkania gospodarze intensywnie atakowali i choć nie przełożyło się to na bramkę to udało się uzyskać przewagę jednego zawodnika, gdy w 7 minucie faulował Daniel Kamiński. Za to przewiewnie otrzymał czerwoną kartkę, a Jastrzębianie do końca spotkania mogli grać z przewagą jednego zawodnika.

 

Niestety dalszy ciąg pierwszej połowy był nieciekawy a piłkarze GKSu nie kwapili się do zbyt intensywnego ataku.

 

Na drugą połowę goście wyszli wyraźnie zmotywowani tym, że pomimo gry w osłabieniu nie odstają zbytnio od gospodarzy. To przełożyło się na bramkę, którą dla Kaliszan z rzutu karnego zdobył Nestor Gordillo w 52 minucie.

Jastrzębianie odpowiedzieli już dwóch minutach i w 54 minucie bramkarza gości pokonał Szymon Goluch.

 

Dalsza część spotkania nie przyniósł rozstrzygnięcia, nawet gdy Jastrzębianie dostali rzut karny w 86 minucie którego nie wykorzystali.

 

Mecz zakończył się podziałem punktów. Gospodarze mieli wszystko by wygrać - własne boisko, rzut karny i przewagę jednego zawodnika. Mimo, że to już 4 spotkanie ligowe bez porażki, nie wróży ono łatwej drogi do dalszych ligowych punktów.

 

 

 

GKS Jastrzębie - KKS Kalisz 1:1 (0:0)

0:1 - Nestor Gordillo 52' (rzut karny)

1:1 - Szymon Gołuch 54'

 

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kacper Kawula, Mateusz Słodowy, Yevgeniy Zakharchenko, Bartosz Boruń (80. Salvador Pryka), Przemysław Lech, Daniel Szymczak (75. Natan Wysiński), Dawid Szkudlarek, Dariusz Kamiński (75. Joao Passoni), Szymon Gołuch, Daniel Stanclik.

 

KKS Kalisz: Maciej Krakowiak - Kasjan Lipkowski, Piotr Giel, Nestor Gordillo (88. Patryk Soboczyński), Michał Borecki (63. Adrian Łuszkiewicz), Mateusz Wysokiński (88. Kacper Dudek), Filip Kendzia, Nikodem Zawistowski, Wiktor Smoliński, Kamil Koczy (75. Karol Smajdor), Daniel Kamiński.

 

Sędzia: Kornel Paszkiewicz

Żółte kartki: Kamiński, Gołuch (GKS) oraz Borecki, Lipkowski, Wysokiński (KKS)

Czerwona kartka: Kamiński (KKS)

 

(TM)

fot. Materiały prasowe

 

GKS Jastrzębie vs KKS Kalisz zakończyło się remisem

16 sierpnia 2022
GKS Jastrzębie vs KKS Kalisz zakończyło się remisem