Grożąc nożem, zgwałcił kobietę wracającą z pracy!
20 lipca 2022

Grożąc nożem, zgwałcił kobietę wracającą z pracy!

Kryminalni z katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie młodej kobiety. Mężczyzna, grożąc nożem, doprowadził do obcowania płciowego. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie młodej kobiety. Mężczyzna szedł za pokrzywdzoną, kiedy ta wracała rano z nocnej zmiany do domu. W klatce bloku grożąc jej nożem i pozbawieniem życia, doprowadził do obcowania płciowego. Po zdarzeniu zbiegł z miejsca przestępstwa.

Katowiccy policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia podjęli działania zmierzające do ustalenia tożsamości i zatrzymania sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany kilka dni później w jednym z katowickich mieszkań, skąd trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice - Południe sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

Źródło: KMP w Katowicach

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl