JASTRZĘBIE-ZDRÓJ: Dziś utrudnienia w ruchu drogowym. Sprawdź, które ulice będą zamknięte
02 maja 2022

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ: Dziś utrudnienia w ruchu drogowym. Sprawdź, które ulice będą zamknięte

Dziś od 17.00 do 19.20 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta. Rozpoczęcie przemarszu odbędzie się z alei J. Piłsudskiego na wysokości placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczestnicy przemaszerują na OWN, gdzie przewidziane jest zakończenie przemarszu. Trasa przebiegać będzie aleją J. Piłsudskiego, aleją Jana Pawła II, na wysokości Hali Widowiskowo-Sportowej uczestnicy skierują się na ul. Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego.

Orientacyjny Plan zamknięcia poszczególnych odcinków drogi

Poszczególne odcinki drogi (prawa jezdnia) będą zamykane i otwieranie zgodnie z przemieszczaniem się osób uczestniczących w przemarszu.

W pierwszej kolejności z ruchu drogowego ok. godziny 17.00 do 18.00 zostanie zamknięty odcinek drogi od ronda Centralnego do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ulicami Mazowiecką i Warszawską.

Następny odcinek drogi od skrzyżowania ulic Mazowieckiej i Warszawskiej do ronda Sikorskiego zostanie wyłączony z ruchu ok. godziny 17.40 do ok. godziny 18.40, natomiast odcinek od ronda Sikorskiego do skrzyżowania alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego wyłączony zostanie ok. godziny 18.40 do godziny 19.00.

Odcinek drogi od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego planowany jest do wyłączenia z ruchu w godzinach od 18.40 do 19.20.

Źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju

fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl