Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Świąteczna muzyka, blask choinki, przystrojone budki z ozdobami, upominkami i pysznościami oraz występy zespołów. To wszystko w magicznej atmosferze - zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy na plac WOŚP od 16 do 18 grudnia 2022 r.

Targi świąteczne to motyw budujący atmosferę świąt, a także promocja miasta oraz wsparcie turystyki, kultury i gospodarki, zwłaszcza rzemieślników i artystów lokalnych.


Na Jarmarku znajdziecie mnóstwo ciekawych rzeczy! W piątek odbędzie się koncert kapeli góralskiej „Zbójnicy” oraz zespołu „Gang Marcela”. W sobotę będziemy mogli słuchać Big Bandu KWK Borynia oraz oglądać wręczenie nagród na najładniejszą ozdobę świąteczno-choinkową, najciekawszy kalendarz lub wianek adwentowy.

 

18 grudnia podsumowaniem jastrzębskiego Jarmarku będzie świąteczne gotowanie z Michałem Bałazym. Po przyrządzeniu potraw zasiądziemy wspólnie do miejskiej wigilii i razem wsłuchamy się w brzmienia muzyki Macieja Gucika i Magdaleny Nieszporek.

Kulminacyjnym punktem tego dnia jest występ zespołu folklorystycznego „Niezapominajki” o godzinie 18:00. Przez całe trzy dni towarzyszyć nam będą również karuzele dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy Was wszystkich do wspólnej zabawy. To będą niezapomniane święta!

 


 

Źródło: Biuro Prasowe UM w Jastrzębiu-Zdroju

 

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Jarmark Bożonarodzeniowy tuż przed nami!

15 grudnia 2022
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Jarmark Bożonarodzeniowy tuż przed nami!