Koncert, Pielgrzymowice, Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, jubileusz, Polskie Stowarzyszenie Kontrabasistów, 30-lecie, Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie, Grzegorz Olkiewicz, muzyka klasyczna, Johann Sebastian Bach, Fryderyk Chopin, Giovanni Bottesini, Miloslav Jelinek, Urszula Marciniec-Mazur, Irena Olkiewicz, Andrzej Jungiewicz, Piotr Rojek, Roland Abreu, Biagio Modena, kontrabas, wiolonczela, organy, wstęp wolny
24 kwietnia 2024

Jastrzębie-Zdrój: Majówka na rowerze? Zjedź z trasy, zwiedź Carbonarium i odpocznij w Strefie Chill

2 maja, w Dzień Flagi, zapraszamy wszystkich miłośników rowerów i nie tylko do Łaźni Moszczenica, gdzie rusza Strefa Chill. Od teraz aż do końca lata będzie to idealne miejsce do relaksu. Parasole, leżaki, stoliki z palet i lampki stworzą wyjątkowy, wakacyjny klimat, który pozwoli wam odpocząć i naładować baterie.

 

Z okazji Święta Flagi czekają na was nie tylko muzyka, lody i miły odpoczynek, ale także niespodzianki w kolorach biało-czerwonych. Dodatkowo, specjalnie dla rowerzystów, przygotowano małe upominki, które na pewno umilą wam czas spędzony w naszym miejscu.

Zapraszamy więc serdecznie do Łaźni Moszczenica, gdzie czeka na was wspaniała atmosfera, relaksujący klimat i wiele atrakcji. W majówkę nie może was tutaj zabraknąć!

 

Z Żelaznego Szlaku Rowerowego do Carbonarium najłatwiej trafić:

 

  • zjeżdżając z niego na skrzyżowaniu z ulicą Chlebową,

  • następnie kierując się w ul. Rozwojową,

  • po dojechaniu do ronda, należy skręcić na nim w ul. Moszczenicką,

  • ona z kolei wiedzie do ul. Towarowej,

  • przed skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej trzeba kierować się w prawo,

  • przejeżdżając przez parking Zakładu Wsparcia Produkcji JSW docieramy do Carbonarium!