Ogólnopolski Konkurs Taneczny, Dance Passion, Jastrzębie-Zdrój, Marieta Kalinowska, Studio Tańca, Honorowy Patronat, Michał Urgoł, festiwal tańca, nowa formuła, różne style taneczne, street dance, jazz dance, show dance, akro dance, rozwój talentów, integracja środowiska tanecznego, wysokie standardy organizacji, promocja miasta, komisja sędziowska, nagrody i medale, bilety, transmisja online, kultura i sztuka
19 kwietnia 2024

Jastrzębie-Zdrój: Michał Urgoł zapowiada budowę zadaszonego boiska piłkarskiego

W dniu wczorajszym na osiedlu Przyjaźń odbyła się konferencja prasowa, podczas której kandydat na Urząd Prezydenta Miasta, Pan Michał Urgoł, złożył publiczną deklarację budowy zadaszonego boiska piłkarskiego. Projekt ten ma służyć dzieciom przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

Po wygranej w wyborach na terenie Jastrzębia-Zdroju, mieszkańcy mogą liczyć na powstanie zadaszonego boiska piłkarskiego, które spełni wszystkie standardy i będzie miejscem aktywności sportowej dla najmłodszych. Pan Michał Urgoł wyraził determinację w realizacji tego projektu, co budzi nadzieję i optymizm wśród mieszkańców.

 

Jesteśmy pewni, że obietnica kandydata zostanie spełniona i na obecną chwilę jest to bardzo pozytywny sygnał dla społeczności lokalnej. Oczekujemy z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące tej inicjatywy.