JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Puchar Polski w Kolarstwie Górskim już wkrótce!
20 maja 2022

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Puchar Polski w Kolarstwie Górskim już wkrótce!

Rowerowa impreza kolejny raz zagości na OWN. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Polski w Kolarstwie Górskim 28-29 maja. W tym roku ranga zawodów jest jeszcze wyższa, bo wpisane zostały do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Choć to wyścig skupiający najlepszych zawodników z kraju to wystartować może każdy, zarówno osoba z licencją jak i amator. Zapraszamy też najmłodsze dzieci, które startują w osobnym wyścigu w niedzielę, 29 maja.

Dla zawodniczek i zawodników w kategoriach: Junior, Elita ma rangę UCI C3. Dla zawodniczek i zawodników w kategoriach: Żak, Młodzik, Junior młodszy, Junior, Orlik, Elita Masters wyścig ma rangę Pucharu Polski. Warunkiem uczestnictwa w tej klasyfikacji jest posiadanie ważnej licencji kolarskiej zgodnej z przepisami Polskiego Związku Kolarskiego lub innej krajowej Federacji zrzeszonej w Międzynarodowej Unii Kolarskiej lub legitymacji ucznia szkółki kolarskiej zarejestrowanego w systemie SINKO oraz ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu zgodnie z regulaminem PZKol.

Zawodniczki i zawodnicy kategorii dziecięcych do lat 18 bez licencji zgłaszają swój udział w zawodach wyłącznie w biurze zawodów zgodnie z harmonogramem zawartym w regulaminie.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w regulaminie zawodów.

Zapisać się można poprzez platformę internetową.

Jastrzębie-Zdrój, pressingowa petarda

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój.


 

Źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl