Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Rowerowa impreza kolejny raz zagości na OWN. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Polski w Kolarstwie Górskim w dniach 28-29 maja 2021 r.  W tym roku ranga zawodów jest jeszcze wyższa, bo wpisane zostały do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Choć to wyścig skupiający najlepszych zawodników z kraju to u nas wystartować może każdy, zarówno osoba z licencją jak i amator. Zapraszamy też najmłodsze dzieci, które startują w osobnym wyścigu w niedzielę, 29 maja.

 

Dla zawodniczek i zawodników w kategoriach: Junior, Elita ma rangę UCI C3. Dla zawodniczek i zawodników w kategoriach: Żak, Młodzik, Junior młodszy, Junior, Orlik, Elita Masters wyścig ma rangę Pucharu Polski.

Warunkiem uczestnictwa w tej klasyfikacji jest posiadanie ważnej licencji kolarskiej zgodnej z przepisami Polskiego Związku Kolarskiego lub innej krajowej Federacji zrzeszonej w Międzynarodowej Unii Kolarskiej lub legitymacji ucznia szkółki kolarskiej zarejestrowanego w systemie SINKO oraz ważne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu zgodnie z regulaminem PZKol.

Zawodniczki i zawodnicy kategorii dziecięcych do lat 18 bez licencji zgłaszają swój udział w zawodach wyłącznie w biurze zawodów zgodnie z harmonogramem zawartym w regulaminie.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w regulaminie zawodów.

Zapisać się można poprzez platformę internetową.

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój.

 

Źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju

 

 

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Ruszyły zapisy na Pressingową Petardę!

12 maja 2022
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Ruszyły zapisy na Pressingową Petardę!