JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Zadbaj o kondycję - jubileuszowe sportowe wyzwanie!
16 stycznia 2023

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ. Zadbaj o kondycję - jubileuszowe sportowe wyzwanie!

Jubileuszowe sportowe wyzwanie - W 60 dni do formy. W imieniu organizatorów zapraszamy Was na nasze kolejne sportowe wyzwanie treningowe.

Tym razem to W 60 dni do Formy”.

Polega ono na pokonaniu w 60 dni jak największej ilości kilometrów - biegiem lub marszem – tak, by osiągnąć jak najwyższy „poziom formy”. Wyniki będziecie mogli codziennie śledzić na indywidualnym, interaktywnym „wskaźniku formy” gdy weźmiecie udział w wyzwaniu.

Aby wyzwanie zostało uznane za zrealizowane, musisz pokonać minimum 60 km (tak, to średnio tylko 1 km / dzień – ale wymaga systematyczności).
Plan maksimum każdy wyznacza sobie sam, od Ciebie zależy ile kilometrów przekroczysz danego dnia przez 60 dni. Grunt to pokonać ich łącznie co najmniej 60!

W tym roku oprócz dorosłych chcemy zachęcić do zabawy także młodzież szkół podstawowych i średnich – stąd też nasze dodatkowe kategorie wiekowe, które możecie zobaczyć na stronie regulaminu. TUTAJ znajdziecie również cenne informację o całym wydarzeniu.

Zapisy trwają od dnia ich rozpoczęcia do 14 kwietnia 2023 r. zawodnik zgłasza swój udział poprzez założenia konta lub zalogowanie się TUTAJ.

A na wszystkich, którym uda się wyjść poza poziom ślimaka na wskaźniku formy, czeka piękny medal i pamiątkowy certyfikat.

 

 

 

Źródło/fot: Biuro Prasowe UM w Jastrzębiu-Zdroju

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl