Jastrzębska Biblioteka, najlepsza biblioteka w Polsce, głosowanie, wspieranie kultury, rozwój lokalnych instytucji, promocja czytelnictwa
17 maja 2024

Jastrzębska Biblioteka w Walce o Tytuł Najlepszej w Polsce! Zagłosuj i Wspieraj!

Jastrzębska Miejska Biblioteka Publiczna konkuruje o prestiżowy tytuł najlepszej biblioteki w Polsce w plebiscycie organizowanym przez znany serwis literacki Granice.pl. Do 21 czerwca 2024 roku mieszkańcy i sympatycy biblioteki mogą oddawać swoje głosy, wspierając lokalną instytucję w zdobyciu tego zaszczytnego wyróżnienia.

 

Plebiscyt cieszy się dużym zainteresowaniem – dotychczas na jastrzębską bibliotekę oddano już ponad 2700 głosów, co jest znaczącym osiągnięciem wśród zgłoszonych bibliotek z całej Polski. Łącznie w konkursie zarejestrowano już ponad 400 tysięcy głosów, co świadczy o ogromnym zaangażowaniu społeczności czytelniczych w całym kraju.

 

Głosowanie jest proste – wystarczy każdego dnia odwiedzić stronę plebiscytu, wpisać nazwę miasta, w którym znajduje się ulubiona biblioteka, i kliknąć przycisk „Głosuję”. Każdy uczestnik może oddać jeden głos dziennie, co pozwala na codzienne wsparcie dla wybranej biblioteki.

 

Zwycięzca plebiscytu, który zostanie ogłoszony latem, otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci pakietu najnowszych bestsellerów wydawniczych. To nie tylko prestiżowy tytuł, ale też realne wsparcie dla biblioteki, które może przyciągnąć nowych czytelników i zainteresować lokalną społeczność czytelnictwem.

 

Serwis Granice.pl, organizator plebiscytu, od ponad 25 lat działa na rzecz promocji czytelnictwa i kultury w Polsce. Na łamach portalu publikowane są recenzje, wywiady i felietony, które są cennym źródłem informacji dla miłośników książek. Regularne plebiscyty na najlepszą książkę sezonu czy książki roku dodatkowo angażują czytelników w życie literackie kraju.

 

Wsparcie dla Jastrzębskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w tym prestiżowym konkursie to doskonała okazja, by pokazać siłę lokalnej społeczności i jej zaangażowanie w rozwój kultury i edukacji.

 

 

 

 

 

 

Głosuj TUTAJ


 


 

 


 


 


 


 


 

/fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju/


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

Jastrzębska Biblioteka, najlepsza biblioteka w Polsce, głosowanie, wspieranie kultury, rozwój lokalnych instytucji, promocja czytelnictwa