Już w najbliższy piątek Żorski Bieg Biało-Czerwony
09 listopada 2022

Już w najbliższy piątek Żorski Bieg Biało-Czerwony

Już w najbliższy piątek po raz czwarty pobiegniemy w barwach biało-czerwonych w kolejnej edycji Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego. W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich, „małych i dużych” biegaczy do aktywnego udziału w imprezie.

Start biegu o godz.11.11 w Parku Cegielnia. Warto jednak jeszcze dziś przypomnieć Wam kilka najważniejszych informacji. Zapisy będą prowadzone w dniu biegu, w sekretariacie w godzinach od 8.30 do 10.45.

Obowiązuje limit zawodników 300 osób. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowy numer startowy, flagę oraz gadżet w postaci buffu w narodowych barwach. Osoby, które ukończą bieg będą uprawnione do wzięcia udziału w przygotowanym dla uczestników konkursie z nagrodami.

Przypominamy, iż impreza ma charakter rekreacyjny a udział w biegu jest bezpłatny. Zachęcamy do udziały całe rodziny, mile widziane będą wśród uczestników akcenty i atrybuty biało czerwone. Bieg poprowadzi grupa żorskich sportowców ubranych w biało-czerwone dresy z orzełkiem na piersiach, którzy są członkami kadr narodowych w różnych dyscyplinach sportowych.

Wśród nich pojawi się m.in. piłkarka ręczna Iga Barska, softballistka Martyna Jarzyna, biegacz długodystansowiec Andrzej Wereszczak oraz karateka Dariusz Kudyk.

 


 

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału!

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl