Kanał Sportowy nadaje w Biedronce
22 września 2022

Kanał Sportowy nadaje w Biedronce

Wygodna kanapa, koszulka sportowa i kufel złotego trunku to zwykle dobry przepis na dzień meczowy. W trakcie jesiennej aury warto jednak do ręki wziąć kubek z ciepłym napojem, który rozgrzeje nas nawet, jeśli mecz nie przynosi dużych emocji. Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału Sportowego.

 

Gdy pogoda na zewnątrz zaczyna być coraz mniej przyjemna, wiele osób odkłada sportowy strój do szafy i przestawia się na podziwianie dokonań sportowców na boiskach, torach czy kortach. Od 22 września, klienci Biedronki mogą zaopatrzyć się w niezbędne podczas jesiennych wieczorów kubki sygnowane przez jeden z najpopularniejszych kanałów w Polsce – Kanał Sportowy. To druga współpraca pomiędzy Biedronką i Kanałem Sportowym.

 

Cieszymy się na kontynuowanie współpracy z Biedronką przy sprzedaży kolejnych produktów Kanału Sportowego. Nauczeni doświadczeniem poprzedniej promocji, tym razem z pełnym przekonaniem przekazujemy w ręce naszych widzów i klientów artykuły najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że przypadną im do gustu.

Agnieszka Prachniak, dyrektor ds. rozwoju biznesu Kanału Sportowego

 

W ofercie sieci Biedronka znajdują się kubki ceramiczne zmieniające kolor o pojemności 450 ml, kubki ceramiczne z wytłoczeniami o poj. 450 ml oraz kubki termiczne o poj. 480 ml. Każdy rodzaj kubków dostępny jest w 4 unikalnych wzorach sportowych lub wzorach z podobiznami założycieli Kanału Sportowego: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego.

 

Kubki ceramiczne dostępne będą w cenie 24.99 zł za sztukę, natomiast cena kubka termicznego będzie wynosić 39.99 zł za sztukę.

 

- Biedronka rozwija relację z Kanałem Sportowym, po raz drugi wprowadzając do oferty produkty sygnowane ich logotypem. Od czwartku, 22 września, nasi klienci będą mogli kupić takie same kubki, z jakich w trakcie programów piją ich ulubieni prowadzący, powiedziała Joanna Fyalkowska, kupiec w sieci Biedronka

 

 

Źródło:

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl