Industriada, Rybnik, Zabytkowa Kopalnia Ignacy, Nocne zwiedzanie kopalni, Wystawa "Zakazy wykluczenia, przesądy. Fotograficzna opowieść o kobietach w przemyśle", Pokaz maszyny parowej, Kryształowe gody, Wystawa "Wspomnień czar", Żywe Maskotki, Miasteczko kuglarsko-cyrkowe, Miasteczko Flinstonów, Misja stratosferyczna – kopalnia w granicach kosmosu, Zespół muzyczny Kosmokwaki, Teatr Lalek Marka Żyły, Filharmonia Futura, Janusz Radek, Iluminacja świetlna, Ignacy Bródka
08 lipca 2024

Klaudia Carlos: Bałtyk to moje miejsce – nigdzie indziej nie ma takiego złocistego piasku

Wokół wakacji nad polskim morzem narosło przez lata wiele stereotypów. Wysokie ceny, kapryśna pogoda – to argumenty często przywoływane przez krytyków. Jednak Klaudia Carlos, znana prezenterka, przekonuje, że Bałtyk to miejsce pełne uroku, które co roku przyciąga ją swoją niepowtarzalną atmosferą.

 

Magia Bałtyku

 

Klaudia Carlos, gospodyni „Pytania na śniadanie”, jest wierną fanką polskiego wybrzeża. Nie odstraszają jej ani wysokie ceny, ani zmienna pogoda. Jak sama mówi, Bałtyk ma w sobie coś magicznego, czego nie znajdzie się w żadnym innym miejscu.

 

Bałtyk ma wiele swoich wspaniałych walorów, przede wszystkim ta bryza, poranna, wieczorna, jak kto woli, ale szum morza przede wszystkim uspokaja, relaksuje, to jest czas tylko i wyłącznie dla siebie. Jeszcze jak są puste plaże, to można naprawdę poczuć się jak na niemalże bezludnej wyspie. Natomiast takiego piasku złocistego chyba nie ma nigdzie więcej, dlatego ja wybieram Bałtyk” – mówi prezenterka.

 

Niezmienna miłość do polskiego morza

 

Klaudia Carlos podkreśla, że polskie wybrzeże oferuje wiele atrakcji dla każdego – od rodzin, przez pary, po młodzież. Piaszczyste plaże, naturalne dzikie obszary, zabytkowe obiekty i perły architektury – to wszystko sprawia, że nadbałtyckie kurorty są idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek.

 

Wakacje to jest doskonały czas, w którym można odpocząć, można naładować baterie, one są konieczne. Zresztą ja o odpoczynku myślę w kontekście dnia, tygodnia, miesiąca i roku, więc oczywiście plany wakacyjne gdzieś już jakieś się tlą w mojej głowie. Na pewno to będzie Morze Bałtyckie, bo je uwielbiam, a czy coś się jeszcze pojawi, to jeszcze nie wiem” – opowiada Klaudia Carlos.

 

Poszukiwanie nowych miejsc

 

Prezenterka zaznacza, że za każdym razem wybiera inną nadmorską miejscowość. Każda z nich ma bowiem swój niepowtarzalny urok, który ją zachwyca. Od Helu po Świnoujście – każda lokalizacja oferuje coś wyjątkowego.

 

Od Helu po Świnoujście, w zależności gdzie i co w duszy zagra, nasza oferta jest bardzo bogata i można skorzystać, tak że mam swoje pewne ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać i odnajdywać coś nowego dla siebie” – dodaje Klaudia Carlos.

 

Polska nadmorska oferta

 

Pomimo narosłych wokół wakacji nad Bałtykiem stereotypów, Klaudia Carlos jest żywym dowodem na to, że polskie morze ma wiele do zaoferowania. Niezależnie od pogody czy cen, warto odwiedzić polskie wybrzeże i przekonać się na własnej skórze o jego niezwykłym uroku.

 

Polskie wybrzeże jest pełne atrakcji i miejsc do odkrycia, które mogą oczarować każdego turystę. Klaudia Carlos, z wielką pasją i przekonaniem, promuje Bałtyk jako miejsce idealne na wakacyjny wypoczynek, podkreślając jego unikalne walory i niezapomniane doznania, które oferuje każdemu odwiedzającemu.


 

Fot.