transformacja energetyczna, współpraca międzynarodowa, handel transgraniczny, energia, wodór, H2POLAND & NetZero Forum, technologie niskoemisyjne, technologie zeroemisyjne, wymiana informacji, niskoemisyjna gospodarka, zeroemisyjna gospodarka
09 lipca 2024

Kosmiczne Ranczo: Nowy Kameralny Park Rozrywki!

Nie w Roswell, Nowym Jorku czy Emilcinie, lecz w urokliwej wsi Rososz, nieopodal Góry Kalwarii na Mazowszu, wylądowali kosmici! Zachwyceni miejscem, postanowili stworzyć tu kameralny park rozrywki pełen przygód i edukacyjnych atrakcji dla całej rodziny. Poznajcie Kosmiczne Ranczo – miejsce, które przeniesie Was w niezwykły świat międzygwiezdnych podróży.


Niezapomniane Atrakcje

Kosmiczne Ranczo to idealne miejsce dla miłośników kosmosu i UFO. Wśród atrakcji znajdziecie wystawy z modelami rakiet, repliki lądownika księżycowego z misji Apollo 11 w skali 1:1, mającego prawie 8 metrów wysokości, oraz unikalną kolekcję kosmicznych LEGO. Nie brakuje również eksponatów przedstawiających filmowych kosmitów, takich jak Superman, Thanos, Neytiri z Avatara czy bohaterowie Gwiezdnych Wojen.


Rodzinne Atrakcje Rozrywkowe

 

Park oferuje wiele rozrywek dla całej rodziny, m.in.:

Grawitomat: 12-metrowa wieża spadania, która pozwala poczuć stan nieważkości.

Akademia Gwiezdnej Floty: karuzela symulująca loty kosmiczne.

Świnki w Kosmosie: wesoła kolejka dla najmłodszych.

KosmoWIR i Elektron: nowe atrakcje na sezon 2024, które zapewnią emocje i wrażenia.

SpaceCOASTER: mini rollercoaster o napędzie rowerowym, idealny dla dzieci.


Dzieci pokochają również strefę kosmoZABAWY z placami zabaw, dmuchańcami i marsjańską piaskownicą pełną czerwonego piasku. Hangar zabawy to kosmiczny plac zabaw z tunelami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami.


Wodna Planeta

Na upalne dni od połowy lipca uruchomiona zostanie nowa strefa wodnej zabawy z basenem, dmuchańcami i olbrzymią górą piachu.


Codzienne Animacje i Pokazy

Każdego dnia park oferuje bogaty program animacyjny. Zespół animatorów, w towarzystwie kosmitów Tinii, Tona i KosMisia, prowadzi zabawy, konkursy i sesje zdjęciowe. Dzieci mogą zdobyć dyplom Świnkonauty, a przy ładnej pogodzie na koniec dnia odbywa się zabawa w kosmoPIANIE.


Kosmiczna Gastronomia

Strefa gastronomiczna oferuje różnorodne przysmaki, w tym UFOBuły oraz bardziej tradycyjne dania. Robot-kelner AstroKitek dostarczy zamówienie prosto do stolika. W sklepiku dostępne są pamiątki i gadżety z wizerunkami bohaterów parku, idealne na upamiętnienie wizyty.


Informacje Praktyczne

Kosmiczne Ranczo znajduje się w Rososzy, zaledwie 40 km od centrum Warszawy. W wakacje park jest otwarty codziennie od 11:00 do 18:00. Bilety można zakupić online na stronie internetowej oraz w kasach na miejscu. Dla grup zorganizowanych i szkół oferowane są specjalne zniżki i pakiety edukacyjne.


Zapraszamy do Kosmicznego Rancza – idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek pełen zabawy i edukacji.

Więcej informacji na stronie: www.kosmiczneranczo.pl

Do zobaczenia w Rososzy!


 


 

Źródło informacji/fot: Kosmiczne ranczo