Energylandia, bilety, promocja, lato, Park Rollercoasterów nr 1 w Europie, 133 atrakcje, Park Wodny nr 1 w Europie, Magic Night & Beach Party, bilety roczne
13 czerwca 2024

Lato w Energylandii! Kup cztery bilety i zapłać tylko za trzy!

Lato w pełni, a to oznacza, że czas na świetną zabawę w Energylandii! W tym roku Park Rollercoasterów nr 1 w Europie przygotował dla swoich gości wyjątkową promocję: kupując cztery bilety, zapłacicie tylko za trzy!

To nie koniec atrakcji! Bilety zakupione w ramach tej promocji są ważne aż do 2 lutego 2025 roku, co daje mnóstwo czasu na zaplanowanie idealnej wizyty. A może zdecydujecie się przyjechać tutaj 13 lipca lub 10 sierpnia, na kiedy zaplanowano Magic Night & Beach Party, czyli eventy oferujące 13 godzin zabawy aż do 23:00, z Parkiem rozświetlonym milionami świateł i letnim klimatem.


Jeden bilet, 133 atrakcje w pełnej krasie


Energylandia to miejsce pełne emocji i różnorodnych rozrywek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Kraina zabawy w Zatorze oferuje aż 133 atrakcje, w tym ekstremalne rollercoastery i spokojniejsze przejażdżki dla najmłodszych. Energylandia to także Park Wodny nr 1 w Europie, a dostępny w całej okazałości Water Park stanowi doskonałe miejsce na letni relaks, dzięki basenom z podgrzewaną wodą, brodzikami dla dzieci, różnorodnymi zjeżdżalniami i leżakami, na których można odprężyć się po wymagającej przejażdżce na Zadra Made in Małopolska lub Pepsi Hyperion!


 

Wysoki sezon to również okazja do skorzystania z bogatej oferty występów artystycznych i licznych show. Profesjonalnie przygotowane spektakle dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie, pozwalając zrelaksować się po dniu pełnym emocji.


Bilet roczny - idealna opcja dla stałych bywalców

Przypominamy, że dla tych, którzy planują częstsze wizyty, idealnym rozwiązaniem jest bilet roczny. Pozwala on na nielimitowany dostęp do Parku przez 186 dni, co sprawia, że koszt jednorazowego wejścia jest bardzo atrakcyjny – odpowiednio 4,30 zł dla dorosłych i 3,22 zł dla dzieci (do 140 cm wzrostu). Bilet roczny można zakupić online, a jego rejestracja odbywa się w kasach parku, gdzie na miejscu wykonane zostaje zdjęcie posiadacza biletu.


Energylandia to miejsce, które łączy w sobie różnorodność atrakcji z wyjątkowymi promocjami, czyniąc je doskonałym wyborem na rodzinne wyjścia, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Nie przegapcie okazji na wspaniałe letnie chwile w Zatorze – miejscu, gdzie spełniają się marzenia!

 


 

 

 

 

Fot.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Energylandia, bilety, promocja, lato, Park Rollercoasterów nr 1 w Europie, 133 atrakcje, Park Wodny nr 1 w Europie, Magic Night & Beach Party, bilety roczne