Międzynarodowy Dzień Pocałunku w ROMANCE TV
10 czerwca 2022

Międzynarodowy Dzień Pocałunku w ROMANCE TV

W środę 6 lipca przypada Międzynarodowy Dzień Pocałunku i z tej wyjątkowej okazji stacja Romance TV przygotowała romantyczny, całodzienny maraton filmowy, w którym od rana do wieczora nie zabranie okazji do całowania się. Jeden pocałunek mówi więcej niż 1 000 słów, więc moc emocji, wzruszeń serca i romantycznych uniesień tego dnia gwarantowana!

Zmysłowa i płomienna bliskość tworzy się dzięki delikatnym pieszczotom warg dwojga ludzi. Tętno przyspiesza, zalewają nas endorfiny. Pocałunki uszczęśliwiają i często mówią więcej niż tysiąc słów. Pocałunek jest kamieniem węgielnym miłości. Dlatego Romance TV świętuje Międzynarodowy Dzień Pocałunku i zaprasza widzów do obejrzenia wzruszających filmów miłosnych. Będą to filmowe adaptacje bestsellerowych powieści Rosamunde Pilcher, Katie Fforde i Utty Danelli.

Obchody Międzynarodowego Dnia Pocałunku na antenie Romance TV zaczną się 6 lipca już o godz. 8.00 wraz z emisją odcinka Rosamunde Pilcher: Miasto, wieś, pocałunek” o trudnych relacjach babki-artystki, nadwrażliwej emocjonalnie matki i wnuka z zespołem ADHD. W dalszej części dnia widzowie zobaczą dwuczęściowy film „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek” o życiu Valentine, perfekcyjnej matki i żony i autorki rozchwytywanych poradników o wychowaniu dzieci, która nagle dowiaduje się, że mąż chce się z nią rozwieść, przeprowadzić do Londynu i zabrać dwójkę młodszych pociech…

Nie zabraknie także historii wymyślonych przez uwielbianą brytyjską powieściopisarkę, Katie Fforde. W odcinku „Katie Fforde: Pocałunek życia” Maggie próbuje osobistą i zawodową katastrofę przekuć w sukces finansowy i miłość życia. Czy to ma szansę się udać? Z kolei popularna niemiecka autorka książek, Utta Danella zachwyci widzów romantycznymi i wzruszającymi opowieściami, które zawsze kończą się dobrze. W Utta Danella: Kto pocałuje doktora?” zdziwaczały stomatolog, doktor Winter nie chce przybyć samotnie na ślub córki. Zaczyna się więc rozglądać za towarzyszką, a jego wybór pada na asystentkę, która skrycie się w nim podkochuje. Ekscentryczny doktor oczywiście tego nie zauważa... Zaś w odcinku Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie” Ruth, babcia Marie próbuje znaleźć swej wnuczce, która nie potrafi się ani dobrze ubrać, ani umalować, chłopaka. Umawia ją na sesję zdjęciową, po której w życiu Marie zaczynają dziać się cuda, a ona sama z brzydkiego kaczątka przeistacza się w pięknego łabędzia!

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

 

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

 

 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl