Miody z Pasieki św. Ambrożego kolejny raz zostały wyróżnione Złotym Godłem QI i tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2022!
29 listopada 2022

Miody z Pasieki św. Ambrożego kolejny raz zostały wyróżnione Złotym Godłem QI i tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2022!

Dorota Pękała wraz z mężem Bartłomiejem prowadzi Pasiekę św. Ambrożego w Woli. Lokalni producenci odebrali certyfikat i prestiżowe Złote Godło QI podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach, gdzie odbyło się podsumowanie XVI. edycji Programu Najwyższa Jakości Quality International 2022.


Miody z Pasieki św. Ambrożego otrzymały też nagrodę specjalną - Perłę QI. Wyróżnienie przyznawane jest trzykrotnym laureatom Programu Najwyższa Jakość Quality International. Miody z Pasieki św. Ambrożego w 2020 roku zdobyły Srebrne Godło QI, a rok później - Złote Godło QI.

 

- Ciągle patrzymy na te statuetki i myślimy, czy to dzieje się naprawdę... Ale dzieje się. Widzimy to po ilości nowych klientów i zamówień, po ograniczonej ilości czasu i snu. Widzimy to przede wszystkim w opiniach i recenzjach - informują Dorota i Bartłomiej Pękałowie na profilu w social mediach.

 

Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce. Celem programu jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

 

Miody odmianowe oraz z dodatkiem suszonych kwiatów i ziół z Pasieki św. Ambrożego w Woli należą do grupy produktów wyróżnionych certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.


 

Źródło:

fot. Pasieka św. Ambrożego

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl