transformacja energetyczna, współpraca międzynarodowa, handel transgraniczny, energia, wodór, H2POLAND & NetZero Forum, technologie niskoemisyjne, technologie zeroemisyjne, wymiana informacji, niskoemisyjna gospodarka, zeroemisyjna gospodarka
09 lipca 2024

Mistrzostwo Polski dla Zawodniczek UKS Centrum Pszczyna w Siatkówce Plażowej

Zawodniczki UKS Centrum Pszczyna, działającego przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odniosły ogromny sukces. Maja Jędrysik i Maja Swadźba zdobyły mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej U-11 podczas turnieju rozegranego w miniony weekend w Kołobrzegu.

 

Wygrana w prestiżowym turnieju to efekt ciężkiej pracy, determinacji i wyjątkowego talentu młodych zawodniczek. Ich zaangażowanie i konsekwencja zaowocowały złotym medalem, co jest nie tylko ich osobistym triumfem, ale także powodem do dumy dla całego regionu.

 

Starosta Grzegorz Wanot, gratulując zawodniczkom, podkreślił ich zaangażowanie i pracowitość, a także wyraził dumę całego powiatu pszczyńskiego z ich osiągnięcia. "Dziewczynom gratuluję zaangażowania, konsekwencji, pracowitości i talentu. Powiat pszczyński jest z Was dumny. Wielkie gratulacje dla trenerki Agnieszki Szczypki i rodziców" – powiedział starosta.

 

Trenerka Agnieszka Szczypka, której praca i wsparcie były kluczowe dla sukcesu zawodniczek, również zasługuje na uznanie. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu i umiejętnościom trenerskim, Maja Jędrysik i Maja Swadźba mogły osiągnąć tak wysoki poziom gry.

 

Klub sportowy UKS Centrum Pszczyna, który aktywnie wspiera rozwój młodych talentów, również wyraził swoje uznanie dla zawodniczek. Na swoim profilu w mediach społecznościowych klub zamieścił wpis: "Swoją postawą w całym sezonie, zaangażowaniem i wykonaną pracą zasłużyłyście na ten złoty medal, jak mało kto."

 

Sukces Mai Jędrysik i Mai Swadźby jest wynikiem wspólnego wysiłku zawodniczek, ich trenerki oraz wsparcia rodziców. To także dowód na to, że UKS Centrum Pszczyna oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie są doskonałymi miejscami do rozwijania sportowych talentów młodzieży. Złoty medal zdobyty przez młode siatkarki to wspaniała motywacja dla innych młodych sportowców, pokazująca, że dzięki ciężkiej pracy i determinacji można osiągnąć najwyższe cele.


 


 

Fot. Materiały prasowe