festiwal muzyczny, Jastrzębie-Zdrój, ciężkie brzmienia, koncerty, rock, metal, 6 lipca, bilety, Snowblind, Batna, Imperial Sin, Illusion, Luxtorpeda, Piotr "Makak" Szarłacki, Antyradio, Karta Jastrzębianina, Carbonarium, muzyczne wydarzenie, Polska scena rockowa, Polska scena metalowa, festiwal Carborock, muzyka na żywo
05 lipca 2024

Muzyczne Trzęsienie Ziemi w Jastrzębiu-Zdroju: Festiwal Ciężkich Brzmień Już jutro!

Fani ciężkich brzmień, przygotujcie się na prawdziwe muzyczne trzęsienie ziemi! Już jutro, godzina 16.00 Jastrzębie-Zdrój stanie się stolicą rocka i metalu, inaugurując nowy festiwal, który ma szansę stać się stałym punktem na mapie muzycznych wydarzeń w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie, od którego sukcesu zależy przyszłość całej imprezy, już teraz przyciąga ogromne zainteresowanie. Sprzedaż biletów ruszyła, a ich cena to jedyne 50 zł. Dla mieszkańców posiadających „Kartę Jastrzębianina” przewidziano dodatkową zniżkę - 10 zł mniej na bilecie!


Eksplozja Muzycznych Talentów: Line-up Festiwalu


Wieczór pełen wrażeń otworzą zespoły, które podbijają serca fanów ciężkiego grania na całym kraju.


SNOWBLIND - Ten sceniczny potwór, zdobywca licznych nagród na muzycznych wydarzeniach, ma na koncie ponad 100 zagranych koncertów, w tym występ na 24. Pol’and’Rock Festival. Ich występy uzależniają i przyciągają coraz większą rzeszę fanów.


BATNA - Z jastrzębskim rodowodem, zwycięzcy Antyfestu Antyradia 2022 oraz zdobywcy „Złotej Kosy” i 3. miejsca w plebiscycie „Złotego Bączka”. Występowali na dużej scenie Festiwalu Pol’and’Rock i mają na koncie debiutancki album „Niechciani”, który rozpoczął trasę promocyjną „Niechciani Tour”. Ich tytułowy utwór „Niechciani” był nominowany do Przeboju Rocku Antyradia 2023.


IMPERIAL SIN - Zespół z jastrzębskim gitarzystą Karolem Lerchem, jednym z pomysłodawców festiwalu, istnieje od 2008 roku. Po debiutanckim albumie „Ritual Murder” z 2018 roku, w marcu 2023 wydali kolejną płytę „Reality Denied”. Ich muzyka z pewnością poruszy publiczność festiwalu.


Główne Gwiazdy Festiwalu: Illusion i Luxtorpeda


Illusion - Obecni na polskiej scenie muzycznej od 30 lat, zdobywcy licznych nagród i szacunku publiczności. Zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, uświetni Wasz wieczór 6 lipca, zapewniając niezapomniane wrażenia.


Luxtorpeda - Jedna z najbardziej niezwykłych formacji w Polsce, z Robertem „Litzą” Friedrichem na czele, zakończy tegoroczną edycję festiwalu Carborock. Ich ponadczasowe brzmienie będzie doskonałym zwieńczeniem wieczoru.


Prowadzenie i Patronat Medialny


Imprezę poprowadzi Piotr „Makak” Szarłacki, znany radiowy dziennikarz muzyczny i prezenter Antyradia. Jego energetyczne prowadzenie i makakowe emocje sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci uczestników.


Festiwal został objęty patronatem medialnym przez Antyradio, co gwarantuje szeroki zasięg i promocję wydarzenia.


Nie Czekaj, Zarezerwuj Bilety Już Dziś!


Nie zwlekajcie z zakupem biletów! To niezwykłe muzyczne wydarzenie ma szansę stać się stałym punktem na mapie polskich festiwali rockowo-metalowych. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen ciężkich brzmień, wspaniałej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. 6 lipca Jastrzębie-Zdrój stanie się miejscem, gdzie muzyka łączy ludzi i tworzy niezapomniane wspomnienia. Rezerwujcie bilety już teraz i dołączcie do tego wyjątkowego wydarzenia!

 

KUP BILET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

festiwal muzyczny, Jastrzębie-Zdrój, ciężkie brzmienia, koncerty, rock, metal, 6 lipca, bilety, Snowblind, Batna, Imperial Sin, Illusion, Luxtorpeda, Piotr "Makak" Szarłacki, Antyradio, Karta Jastrzębianina, Carbonarium, muzyczne wydarzenie, Polska scena rockowa, Polska scena metalowa, festiwal Carborock, muzyka na żywo