Industriada, Koleje Śląskie, Bezpłatne bilety, 15 edycja, Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, 47 obiektów, 29 miast, Ponad 400 wydarzeń, Wystawy, Koncerty, Pokazy, Warsztaty, Spektakle, Animacje, Oferta Rodzina, Oferta W grupie raźniej
29 maja 2024

Na Industriadę za darmo z Kolejami Śląskimi

W sobotę, 1 czerwca odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja Industriady, święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Na uczestników wydarzenia czeka ponad 400 wydarzeń w 47 obiektach na terenie 29 miast województwa śląskiego. W tym roku po raz kolejny Koleje Śląskie będą oficjalnym organizatorem transportu zbiorowego podczas Industriady.

Bezpłatne bilety na pociąg

Jak co roku, na Industriadę będzie można pojechać za darmo pociągami Kolei Śląskich. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy zarezerwować swoją podróż na stronie internetowej: industriada.kolejeslaskie.com. Po dokonaniu rezerwacji, na wskazany adres e-mail pasażer otrzyma unikatowy numer, który w dniu festiwalu należy wymienić na darmowy bilet w kasach biletowych lub u kierownika pociągu Kolei Śląskich.

Z rodziną i przyjaciółmi

Wybierając się na Industriadę z Kolejami Śląskimi z całą rodziną lub przyjaciółmi najlepiej podróżować bezpłatnie z kuponem. Osoby podróżujące z dziećmi do 16. roku życia mogą skorzystać z oferty „Rodzina” i uzyskać 30-proc. zniżkę. Oferta ta obowiązuje od dwóch do sześciu osób, w tym maksymalnie dwie osoby dorosłe i minimum jedno dziecko.

Od 29 maja do 2 czerwca obowiązuje także oferta specjalna „W grupie raźniej”. To coś dla tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie. Zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet ważny przez 24 godziny w cenie 100 złotych i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi.

Bilety na Industriadę

Bilety na Industriadę można kupić na stronie internetowej: industriada.kolejeslaskie.com. Z oferty mogą skorzystać osoby dorosłe oraz dzieci do 16. roku życia. Bilety uprawniają do przejazdu na trasie z dowolnej stacji obsługiwanej przez Koleje Śląskie na terenie województwa śląskiego do dowolnej stacji, która znajduje się w pobliżu obiektów biorących udział w tegorocznej edycji festiwalu. Bilety są ważne w dniu festiwalu.

Jubileuszowa Industriada

Jubileuszowa 15. edycja Industriady będzie jednocześnie odbywać się w 47 przemysłowych zabytkach na terenie 29 miast województwa śląskiego. Dla uczestników przygotowano ponad 400 wydarzeń, wśród których znajdują się m.in.: wystawy, koncerty, pokazy, warsztaty, spektakle i animacje.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi na Industriadę i odkrywania piękna i tajemnic przemysłowych zabytków.


 


 

Fot. Koleje Śląskie


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Industriada, Koleje Śląskie, Bezpłatne bilety, 15 edycja, Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, 47 obiektów, 29 miast, Ponad 400 wydarzeń, Wystawy, Koncerty, Pokazy, Warsztaty, Spektakle, Animacje, Oferta Rodzina, Oferta W grupie raźniej