Najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. Otodom ogłasza wyniki konkursu Lider Nieruchomości 2021
05 kwietnia 2022

Najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. Otodom ogłasza wyniki konkursu Lider Nieruchomości 2021

Wobec dynamicznych zmian, jakie zachodzą dziś na rynku nieruchomości w Polsce, potrzebujemy prawdziwych autorytetów i ekspertów. Nie zawsze jednak wiemy, kto się zalicza do ich grona i jak zidentyfikować najlepszych w branży. W piątek, 1 kwietnia, zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu Lider Nieruchomości Otodom, który wyłania najlepszą agencję nieruchomości w Polsce i w każdym z województw. To właśnie pośrednicy nieruchomości wyznaczają nowe standardy na rynku i inspirują innych przedstawicieli zawodu do inwestowania w najnowocześniejsze rozwiązania, zdobywane nowych kompetencji i aktualizację wiedzy.

 

W ramach prestiżowego konkursu Lider Nieruchomości Otodom nagrodził agencje, które w 2021 roku wyróżniały się najlepszą jakością świadczonych usług. To pierwszy, a zarazem jedyny konkurs w Polsce, wyłaniający topowe agencje nieruchomości w kraju. Poza wskazaniem najlepszych w branży, konkurs ma również na celu promowanie dobrych praktyk biznesowych oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju dla sektora pośrednictwa nieruchomości. Wszystko po to, by zawód agenta nieruchomości kojarzył się z eksperckością, wysokimi kompetencjami, skutecznością i profesjonalnym doradztwem na najwyższym poziomie.

 

Otodom czuje się odpowiedzialny za motywowanie branży nieruchomości w Polsce do nieustannego rozwoju i kreowania najwyższych standardów pracy. Dba również o to, by agenci byli postrzegani jako profesjonaliści, a tym samym, by klienci dostrzegali wartość, jaką profesjonalny agent wnosi w proces transakcyjny. Wszystko po to, by rynek nieruchomości stał się bardziej przystępny i zrozumiały dla każdego z nas.

 

 

Na pozytywny odbiór agenta nieruchomości wpływa między innymi to, że dba o interesy klienta i ma szeroką wiedzę na temat oferowanych nieruchomości oraz zna realia rynkowe. Istotną rolę w profesjonalizacji tego zawodu odgrywa dzielenie się wiedzą i kompetencjami. Od wielu lat współpracujemy z agencjami z całego kraju i organizujemy szereg inicjatyw zwiększających kompetencje agentów. Ten właśnie cel przyświeca zainicjowanemu przez nas konkursowi Lider Nieruchomości Otodom czy długofalowemu projektowi Agent PRO, którego nadrzędnym celem jest wyznaczanie standardów rynkowych i dostarczanie agentom nowoczesnych narzędzi wspierających ich w codziennej pracy” – zaznacza Anna Michałkiewicz, koordynatorka projektu Lider Nieruchomości, Otodom.

 

Konkurs został zaplanowany w taki sposób, by mogły w nim wziąć udział zarówno mniejsze firmy, operujące w niedużych miejscowościach, jak i duże biura działające w metropoliach. Nad niezależnym wynikiem oraz prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała agencja badawcza IQS.

 

Tegoroczna gala finałowa, podczas której ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu, odbyła się 1 kwietnia w studiu XR TVN. Dzięki zaawansowanym narzędziom i zaskakującym możliwościom technologicznym podczas wydarzenia połączono świat realny z wirtualnym, a widzowie kanału YouTube oraz Facebooka stacji TVN mogli uczestniczyć w gali na żywo.

 

 

Najlepsi z najlepszych w 2021 roku

 

Prestiżowy tytuł najlepszej agencji nieruchomości w Polsce trafił – już po raz drugi – do Nowodworski Estates; poprzednią statuetkę agencja odebrała w 2019 roku. Nowodworski Estates ma swoje oddziały w 7 największych miastach w Polsce oraz zarządza najmem aż 2500 lokali.

 

Gdy rozpoczynaliśmy działalność, postawiliśmy sobie za cel, by być najlepszą firmą w branży. Jestem dumny, że w imieniu już niemal 300 naszych współpracowników po raz drugi odbieram statuetkę dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce. To nagroda za wytrwałość i dbanie o nieustanne wprowadzanie innowacji, z których mogą korzystać nasi klienci. Od ponad 10 lat konsekwentnie pracujemy na to, by być profesjonalnym i zaufanym partnerem dla wszystkich osób, niezależnie od tego, jaką transakcję na rynku nieruchomości planują. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie organizowanym przez cenionego gracza, jakim jest Otodom, buduje zaufanie wśród naszych klientów i motywuje do jeszcze lepszej pracy na ich rzecz” – mówi Adam Nowodworski, CEO Nowodworski Estates.

 

Nagrody otrzymały również agencje nieruchomości z poszczególnych województw. Statuetki są nie tylko ukoronowaniem ich prężnej pracy, lecz także wzmacniają ich autorytet oraz zapewniają klientów, że mogą liczyć na rzeczowe i profesjonalne wsparcie.

 

Oto lista Liderów Nieruchomości Otodom 2021:

 

Lider Nieruchomości Otodom 2021 w kategorii ogólnopolskiej: Nowodworski Estates

 

Laureaci konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021 w kategoriach wojewódzkich:

 

- Województwo dolnośląskie: Ale Chata Nieruchomości

 

- Województwo kujawsko-pomorskie: Dom Expert

 

- Województwo lubelskie: Big City Broker

 

- Województwo lubuskie: Skorecki Nieruchomości

 

- Województwo łódzkie: TGN Nieruchomości

 

- Województwo małopolskie: M3N Biuro Nieruchomości

 

- Województwo mazowieckie: White Lion Investments

 

- Województwo opolskie: Król Nieruchomości

 

- Województwo podkarpackie: Doradzamynieruchomosci.pl

 

- Województwo podlaskie: Północ Nieruchomości

 

- Województwo pomorskie: White Wood Nieruchomości

 

- Województwo śląskie: WGN Sosnowiec

 

- Województwo świętokrzyskie: Properco

 

- Województwo warmińsko-mazurskie: Good Life Estates

 

- Województwo wielkopolskie: Manufaktura Mieszkań

 

- Województwo zachodniopomorskie: ANKAM Nieruchomości

 

Źródło informacji: Otodom

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl