Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020, konkurs piękności, wybory miss, Miss Świata, sport
19 maja 2022

Natalia Gryglewska: Podoba mi się praca w telewizji. Jakby kiedyś była jakaś interesująca propozycja, tobym ją przyjęła

Miss Polonia 2020 przyznaje, że w miarę upływu czasu poszerza swoje zainteresowania. Choć studiuje dietetykę kliniczną i obecnie to jest jej największa pasja, to coraz bardziej interesuje się również polityką, bo zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywa ona w naszym życiu. Modelka zamierza również inwestować w naukę języków obcych i podróże, dzięki którym będzie mogła poznać najciekawsze zakątki świata.

 

Natalia Gryglewska ma w życiu wiele pasji, wśród nich: dietetyka, modeling i sport, ale jak podkreśla, z wiekiem pojawiają się kolejne płaszczyzny, które ją interesują. A ponieważ jest osobą otwartą na nowości, chętnie wkracza w nieznane.

Dietetyka jest moim konikiem i jak na razie najlepiej się w tym czuję. Chociaż wydaje mi się, że z wiekiem zaczęły mnie też interesować trochę inne rzeczy: podróże, nauka języków obcych, troszkę też ostatnio może bardziej polityczne tematy. Jestem jeszcze młodą osobą i wydaje mi się, że cały czas się to dynamicznie u mnie zmienia, więc zobaczymy, co czas przyniesie – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020.

Na razie modelka nie planuje wejścia w świat polityki, ale nie ukrywa, że bacznie przygląda się rządzącym naszym krajem, analizuje ich posunięcia i wyciąga wnioski. Interesuje ją również to, co się dzieje na arenie międzynarodowej.

Po prostu kiedyś nie zwracałam na to uwagi, co jest ważne pod względem politycznym na świecie. Natomiast z wiekiem dojrzałam do pewnych tematów i wydaje mi się, że zaczęłam zwracać uwagę na niektóre rzeczy, które wcześniej były dla mnie zbędne, nieważne. Wydaje mi się też, że konkurs otworzył mi oczy na niektóre sprawy – mówi.

Dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska zdobywa coraz większe doświadczenie w modelingu i w pracy – zarówno przed obiektywem aparatu, jak i przed kamerą. Dobrze czuje się także w świecie show-biznesu, nie czuje skrępowania i nie ukrywa, że chciałaby kiedyś zostać prezenterką telewizyjną.

Podoba mi się praca w telewizji, wydaje mi się, że odnalazłabym się tam, lubię stać przed kamerą, raczej nie sprawia mi to żadnego problemu. I wydaje mi się, że może kiedyś, jeśli byłaby jakaś interesująca propozycja, no to czemu nie? – mówi.

27 maja Natalia Gryglewska weźmie udział w uroczystym finale Miss Polonia 2021/2022, podczas którego zostanie wybrana jej następczyni. Później modelka udaje się na zasłużony wypoczynek.

W najbliższym czasie na pewno chcę odpocząć, za miesiąc jadę na zagraniczne wakacje. A później – praca i dalszy rozwój – dodaje.

Prawdopodobnie pod koniec roku Miss Polonia 2020 będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Świata.

 

Źródło: Newseria

fot. Materiały prasowe Newseria

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl