PAWŁOWICE. Poszukiwani wystawcy na Jarmark Bożonarodzeniowy
14 listopada 2022

PAWŁOWICE. Poszukiwani wystawcy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Po raz kolejny trwają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego na pawłowickim rynku, który będzie organizowany od niedzieli 18 grudnia 2022 r. do środy 21 grudnia 2022 r.

 

Wszystkich chętnych wystawców, rzemieślników, twórców produktów lokalnych z naszego regionu zapraszamy do zgłaszania się i rezerwowania miejsc wystawowych.

 

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane będą do 9 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania miejsc. Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniane domki i miejsca wystawowe pod namiotami. Przypominamy, że o przydzieleniu stanowiska decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata za stoisko pobierana będzie jednorazowo, w wysokości 5 zł niezależnie od dni uczestnictwa.


 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można złożyć osobiście w budynku Urzędu Gminy Pawłowice, przy ul. Zjednoczenia 60, przesłać pocztą na wyżej wskazany adres, bądź wysłać na adres mailowy: gmina@pawlowice.pl. Niniejszy dokument dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Pawłowice.

Więcej informacji można uzyskać w Referacie Promocji i Integracji Europejskiej, tel. 32/ 47 56 340.

 

Źródło/fot: UG Pawłowice

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl