Tragiczny karambol tirów!
30 marca 2023

Pijany i poszukiwany spowodował kolizję i pobił partnerkę!

Na 5 lat może trafić do więzienia 27-latek, który doprowadził do kolizji i pobił pasażerkę. Mężczyzna jechał bez prawa jazdy, mając w organizmie prawie 1,5 promila. Okazało się też, że jest poszukiwany.

Około północy z niedzieli na poniedziałek dyżurny żorskiej Policji otrzymał wezwanie na skrzyżowanie Alei Armii Krajowej z Aleją Zjednoczonej Europy. Miał tam zatrzymać się samochód, z którego wysiadł kierujący i pasażerka. Mężczyzna najpierw zaczął bić kobietę, a następnie odjechał z miejsca rozbitym samochodem.

Dzięki świadkom mundurowi dowiedzieli się, dokąd pojechał. Ruszyli w stronę osiedla Powstańców Śląskich, gdzie w pobliżu stacji benzynowej kierowca porzucił samochód. Chwilę później zatrzymali 27-latka. Wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna jechał bez uprawnień i doprowadził do kolizji, mając w organizmie blisko 1,5 promila.

Jeszcze tego samego dnia 27-latek trafił na pół roku do zakładu karnego, bo jak się okazało, był poszukiwany w związku z groźbami i zmuszaniem funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności. Był już też karany za jazdę na "podwójnym gazie".


 

Źródło: KMP w Żorach

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl