Podaruj mamie emocje. Top niezwykłych prezentów!
23 maja 2022

Podaruj mamie emocje. Top niezwykłych prezentów!

Już za chwilę Dzień Mamy – świetna okazja, by podziękować kochanej mamie za… wszystko! 26 maja to wielkie święto wszystkich mam, które jest okazją do spełniania marzeń, wspólnego spędzania czasu i ogólnej radości. Zobacz, jak wygląda TOP niezwykłych prezentów i co jednocześnie zachwyci oraz zaskoczy Twoją mamę.

 

Zbliża się wyjątkowe święto – Dzień Mamy. Często kwestia wyboru prezentów i przygotowania oryginalnej niespodzianki dla mamy może zabierać sen z powiek dzieciom - zarówno tym małym, jak i tym nieco starszym, nawet posiadającym już własne rodziny. W końcu każdy chce podziękować mamie za jej troskę, opiekuńczość i bezinteresowną miłość, a 26 maja stanowi dobrą ku temu okazję.

 

Najczęściej wybierane na Dzień Mamy prezenty to z całą pewnością kwiatki i słodkości. Do tego grona jednak coraz częściej dołączają przeżycia, zapewniające nie tylko odprężenie, ale przede wszystkim odpoczynek od codziennych spraw – pracy czy obowiązków. Kwiatek czy bombonierka mogą stanowić idealne dopełnienie podarunku dla mamy.

 

Jak w łatwy sposób sprawić, aby prezent zapewniał emocje i gwarantował wspomnienia? Trafiał w gusta, a jednocześnie dbał o potrzeby? Prezent w formie przeżycia spełnia wszystkie te wymagania. Oto kilka najciekawszych pomysłów, które idealnie sprawdzą się na święto mamy!

 

Coś dla ceniących ostre wrażenia

 

Flyboard to jedna z przygód, łączących w sobie wodę i powietrze. Lot na tym urządzeniu gwarantuje emocje i świetną zabawę, a z racji dostępności w największych miastach w Polsce, jest łatwy do realizacji. Przeżycie polega na założeniu specjalnego “plecaka”, który, poprzez wypuszczanie strumienia wody, pozwala unosić się nad wodą. To z kolei zapewnia przyspieszone bicie serca i wspomnienia, które pozostają na długie lata.

 

Lot Paralotnią to powietrzna przygoda, pozwalająca oderwać się od ziemi i spełnić marzenia o lataniu wśród obłoków. Loty odbywają się w towarzystwie doświadczonego instruktora i dostępne są niemal w każdym rejonie Polski. Paralotnia zapewnia niecodzienne wrażenia i możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. To doprawdy odlotowe przeżycie!

 

Odpoczynek dla zapracowanej mamy

 

Voucher na Masaż Relaksacyjny to uniwersalny podarunek na Dzień Mamy, który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Odprężenie w eleganckim salonie SPA jest przyjemnym odpoczynkiem - od pracy i obowiązków, pozwalającym na chwilę przenieść się do krainy relaksu. Godzinny masaż relaksacyjny to sposób na rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

 

Z kolei Masaż Tajski to nieco inna forma podejścia do masowania. Zdecydowanie mocniejsza forma ucisku i bardziej energiczne ruchy sprawiają, że jest to “silniejszy”, zapewniający inne wrażenia masaż. Ta forma odpoczynku wywodzi się z Tajlandii, a sam masaż trwa 60 minut.

 

Innym, sprawdzonym i zawsze trafionym rodzajem prezentu, jest Pakiet Przeżyć “Relaks i Uroda”. Jest to zbiór przeżyć z kategorii “SPA”, spośród których osoba obdarowana sama wybiera przeżycie, które zrealizuje. To nie tylko łatwe spełnianie marzeń, ale także gwarancja zadowolenia bliskiej osoby.

 

Unikalne wspomnienia

 

Podwodna Kolacja to oryginalny fine-dining, odbywający się we wrocławskim zoo, a konkretniej w przeszklonym Kanale Mozambickim. Goście kolacji raczą się wykwintnym posiłkiem w otoczeniu 3 milionów litrów wody i pływających w niej morskich stworzeń. Samo jedzenie poprzedza ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium, czyli części zoo we Wrocławiu - przeznaczone wyłącznie dla gości tego przeżycia. Kolacja przeznaczona jest dla dwóch osób - możesz wybrać się z mamą lub zaprosić oboje rodziców.

 

Zostań Bohaterem Książki to wyjątkowa okazja, by umieścić mamę na łamach prawdziwej książki i zaserwować jej literackie przygody. Spersonalizowana książka to przygoda miłosno-kryminalna, a książkowymi “towarzyszami” głównej bohaterki są jej przyjaciele i rodzina, co sprawia, że książka jest nie tylko realistyczna, ale także wielokrotnie używana.

 

Walk in the Sky jest często pierwszym krokiem w stronę ekstremalnych wrażeń. To ciekawa przygoda, wybierana najczęściej między skokiem na bungee a skokiem spadochronowym. Zejście po fasadzie budynku, z wysokości ponad 35 metrów to gwarancja ogromnych emocji i świetnej zabawy. Z przeżycia można skorzystać w Warszawie i Łodzi, a wrażenia pozostaną do końca życia!

 

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl