Polska, Złota Jesień i Oktoberfest w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
06 września 2022

Polska, Złota Jesień i Oktoberfest w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!

150 ton dyń, niesamowite dekoracje i choreografie, a do tego precle, barwne, bawarskie stroje i niesamowita zabawa! Wszystko to od dziś, aż do 9 października królować będzie w Energylandii! Wszystko to za sprawą niesamowitego święta Polskiej, Złotej Jesieni, a także hucznego Oktoberfestu, oddającego najlepszy, monachijski klimat! Czym w tym roku zaskoczy Energylandia? Sami Zobaczcie!

 

75 000 sztuk dyń i najlepsze dekoracje!

Do tego, że trzecia pora roku w Energylandii jest niesamowita, nikogo nie trzeba przekonywać. Polska Złota Jesień w Parku w Zatorze to jednak coś o wiele więcej niż spadające liście i złote, zachodzące słońce. W tym roku to setki godzin przygotowań, niesamowite stylizacje animatorów, lśniące stroje artystów i zupełnie nowe, jesienne show, przynoszące wszystkim Gościom niezapomniane wrażenia! Polska, Złota Jesień to również nieodłączne, jesienne dynie, hodowane specjalnie na tę okazję dla Parku. W tym roku ilość ich sięga aż 75 000 sztuk! Łączna waga owoców dyni, które spotkać można w Energylandii sięga 150 ton, co opowiada niemalże 22 dorosłym słoniom, a to nadal nie wszystko! Na Gości czeka dodatkowe 100 000 skrupulatnie przygotowywanych dekoracji, które ciągną się od samego wejścia, aż po ostatnie ścieżki i Strefy Parku w Zatorze. Wszystko to w otoczeniu 123 atrakcji Parku i najwyższych w Europie roller coasterów, które niezmiennie zabiorą wszystkich ochotników na pełne emocji przejażdżki!

 

Jesienne Smaki

W ramach Święta Polskiej, Złotej Jesieni, zupełne nowości czekać będą nie tylko na miłośników wizualnych doznań, ale również na wszystkich smakoszy! Nowa pora roku, to w Energylandii zupełnie nowe, odświeżone menu, składające się z sezonowych i najlepszych składników! Dla głodnych wrażeń czekać będzie między innymi kultowy jesienny smak, czyli krem z dyni przygotowany przez najlepszych kucharzy, a także niesamowita jesienna pizza ze świeżymi grzybami! Smak jak i zapach jesiennych wieczorów odczuć można będzie dzięki specjalnym, jesiennym herbatkom i kawom, a także czekoladzie na gorąco, dodatkowo osładzającej ten okres wraz z deserami z pysznym, dyniowym nadzieniem!

 

Huczna biesiada w monachijskim klimacie!

W dniach, w których królować będzie jesień i dyniowe dekoracje, w Strefie Smoczy Gród panować będzie istna, huczna biesiada! Miasteczko Oktoberfestu, które miejsce swoje odnalazło w Smoczej Strefie sprawi, że każdy pełnoletni miłośnik bursztynowego trunku odczuje niespotykany, monachijski klimat! Biesiadna muzyka, bawarskie stroje i niesamowite dekoracje sprawiają, że zarówno starsi jak i młodsi Goście poczuć się będą mogli częścią największego na świecie folklorystycznego święta! Wszystko to okraszone jest oczywiście pysznym jedzeniem i piciem, którego zabraknąć nie może na żadnej biesiadzie! W otoczeniu specjalnie przygotowanej scenografii odnaleźć można takie smakołyki jak: Grochówka, Karczek, kiełbaska z grilla, szaszłyki, oscypki, pajdy chleba ze smalcem i nieodłączny Oktoberfestom precel z masłem!

 

123 atrakcje na 70 hektarach!

Energylandia to oczywiście zabawa, która niezmiennie królować będzie w całym Parku!
123 atrakcje w sześciu różnych Strefach Zabawy zadbają o każdego Gościa głodnego wrażeń, emocji i uśmiechu, a panorama Parku w jesiennej odsłonie jeszcze bardziej zachwycać będzie ze szczytów karuzel, kolejek i młyńskiego koła Wonder Wheel!

 

Nie przegap okazji, stań się częścią bawarskiej tradycji i kolorowych, jesiennych obrazów, ciesząc się smakiem, biesiadną zabawą i niespotykanymi atrakcjami w największym, rodzinnym Parku Rozrywki, w Zatorze!

 

 

Źródło/fot:

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl