Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Policjanci z mikołowskiej drogówki zatrzymali 53-latka, który nietrzeźwy przyjechał samochodem do sklepu budowlanego. Mundurowych zaalarmowała kasjerka, która wyczuła od klienta alkohol. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec Mikołowa jest poszukiwany przez sąd.

W poniedziałek rano policjanci z mikołowskiej drogówki zostali wezwani do jednego z miejscowych sklepów budowlanych. Kasjerka podejrzewała bowiem, że klient, który właśnie robił zakupy, prawdopodobnie jest nietrzeźwy. 53-letni mikołowianin został poddany badaniu stanu trzeźwości. Przypuszczenia pracownicy dyskontu potwierdziły się. Alkomat wykazał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

 

Monitoring sklepu zarejestrował, jak mężczyzna przyjechał na parking jako kierowca. Podczas kontroli jego dokumentów wyszło na jaw, że 53-latek jest poszukiwany przez sąd rejonowy i musi stawić się w areszcie.

Mieszkaniec Mikołowa ponownie stanie przed sądem. Za przestępstwo prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

 

Źródło: KPP w Mikołowie

 

Poszukiwany i nietrzeźwy przyjechał do sklepu budowlanego!

30 sierpnia 2022
Poszukiwany i nietrzeźwy przyjechał do sklepu budowlanego!