Polacy coraz bardziej obawiają się gwałtownych zjawisk pogodowych. To skłania ich do ubezpieczenia swojego majątku
25 marca 2023

POWIAT WODZISŁAWSKI. Już jest! Informator naborowy na rok szkolny 2023/2024

Publikujemy tegoroczną ofertę edukacyjną szkół Powiatu Wodzisławskiego w postaci Informatora Naborowego. Materiał powinien ułatwić ósmoklasistom podjęcie decyzji, którą szkołę i jaki kierunek kształcenia wybrać. Sprawdźcie, co na rok szkolny 2023/2024 przygotowały szkoły powiatu wodzisławskiego!

 

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego

 

Przedstawienie oferty edukacyjnej szkół powiatu wodzisławskiego w formie „Informatora naborowego” stało się już tradycją. Każdego roku ósmoklasiści i ich rodzice oczekują na broszurę, która zbiera informacje o wszystkich szkołach Powiatu Wodzisławskiego i oferowanych kierunkach kształcenia w jednym miejscu.

W tym roku ponownie pozostajemy wyłącznie przy formie elektronicznej, która zdecydowanie bardziej trafia do współczesnej młodzieży. Informator można pobrać na smartfona i mieć go przy sobie w każdej chwili. Dzięki temu kandydaci mają możliwość przedyskutowania swoich planów edukacyjnych z rodzicami, rówieśnikami, członkami rodziny. Poniżej zamieszczamy Informator w wersji tradycyjnej, a także w wersji dostępnej cyfrowo.


Do pobrania:

Informator Naborowy 2023/2024

 

Informator Naborowy 2023/2024 – wersja dostępna cyfrowo


 

 

 


 

Źródło/fot.

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl