Przed szkołą zaatakował 12-latkę! Zadał jej kilka ciosów nożem!
06 maja 2022

Przed szkołą zaatakował 12-latkę! Zadał jej kilka ciosów nożem!

Policjanci z Wydziału Prewencji bielskiej komendy zatrzymali 41-latka podejrzewanego o zaatakowanie nożem 12-letniej dziewczynki. Do napaści doszło przed wejściem do budynku szkoły podstawowej przy ulicy Grota-Roweckiego. Dziecko odniosło poważne obrażenia.

 

Sprawca zbiegł, jednak dzięki informacjom przekazanym przez świadków, chwilę później został zatrzymany. Na miejscu pracują śledczy i policyjni technicy.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 13.00 przed wejściem do budynku szkoły podstawowej przy ulicy Grota-Roweckiego. 41-letni mieszkaniec Bielska-Białej, z nieustalonych dotychczas powodów, zaatakował 12-letnią dziewczynkę, zadając jej kilka ciosów nożem.

 

Uczennica, z obrażeniami zagrażającymi jej życiu, została przetransportowana do szpitala. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu zbiegł, jednak chwilę późnej został zatrzymany przez policjantów. Na miejscu pracują kryminalni oraz policyjni technicy. Śledczy ustalają dokładny przebieg i okoliczności samego zdarzenia, jak również motywy, jakimi kierował się sprawca.

 

Źródło: KMP Bielsko-Biała

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl