Przygotuj się do szkoły z Biedronką!
04 sierpnia 2022

Przygotuj się do szkoły z Biedronką!

Wakacje trwają w najlepsze więc niewielu uczniów myśli o powrocie do klas. Ich rodzice jednak zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Sieć Biedronka oferuje szeroki wybór różnego rodzaju produktów szkolnych w doskonałych cenach, które trafią w gust każdego ucznia. Pełna niskich cen oferta „Szkoła czas start” obowiązuje aż do 1 września.

 

Oferta „Szkoła czas start” obejmuje wszystko, co musi pojawić się w uczniowskiej wyprawce: od zeszytów i piórników po, kredki, flamastry i cyrkle na plecakach kończąc. Znajdują się w niej produkty najbardziej znanych polskich firm – w tym także te z logotypem Kayet, marki własnej sieci Biedronka.

 

Dobre notatki to podstawa

 

Zeszyty są niezbędne każdemu uczniowi – bez względu na wiek i temat prowadzonych w nich zapisków. W sieci Biedronka ich ceny (wzór w kratkę lub linię) zaczynają się już od 49 groszy za sztukę (A5/16). Ceny 60-kartkowych zeszytów A5 zaczynają się zaś już od 1,29 zł/szt. Uczniowie, którzy wolą kartki o większej powierzchni mogą zaopatrzyć się w wygodne 60-kartkowe zeszyty w formacie A4 w cenie 2,99zł/szt.

 

Początek roku szkolnego to za każdym razem ważne wydarzenie dla uczniów i ich rodziców. Staramy się, aby nasz asortyment był różnorodny i zaspokoił wymagania dotyczące wszystkich szkolnych przedmiotów. Cieszymy się również, że produkty marki Kayet od Biedronki cieszą się coraz większą popularnością. Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł coś dla siebie bez względu na to czy woli kolorowe, bajkowe motywy, czy może bardziej klasyczne wzory

Marta Dominiak, kupiec odpowiedzialna na ofertę „Szkoła czas start” w sieci Biedronka

 

W swojej szkolnej ofercie sieć Biedronka przygotowała również serię ekologicznych ​zeszytów marki Benjamin, które powstały m.in. przy użyciu ekologicznego kartonu. Warto zwrócić uwagę m.in. na zeszyt w kratkę z okładką kraft i kartkami z wysokiej jakości ekologicznego papieru w cenie 6,99 zł/szt. (A4/60). Na uwagę zasługują również teczki A4 z gumką, wykonaną z ekologicznego kartonu kraft w doskonałej cenie 3,99/szt.

 

Porządny plecak dla każdego

 

Każdy uczeń wie, że pakowny i wygodny plecak codziennie ​odgrywa kluczową rolę. W ofercie „Szkoła czas start” praktyczne plecaki firmy LOOZZ są dostępne już w cenie 89,90 zł/szt. Plecak zawiera aż trzy pakowne komory i dwie boczne elastyczne kieszenie. O zdrowy kręgosłup dziecka dba m.in. ergonomiczna, profilowana i oddychająca konstrukcja, a także panel stabilizujący i chroniący odcinek lędźwiowy.

 

Aby być jeszcze lepiej zorganizowanym warto zadbać o coś do odpowiedniego przechowywania szkolnych drobiazgów. Piórnik-tuba firmy Loozz jest dostępny w sklepach sieci Biedronka już od 12,99 zł/szt. W różnorodnej ofercie znajdują się również piórniki jednokomorowe z klapką i wyposażeniem w cenie 19,99 zł/zest.

 

Akcesoria młodego matematyka

 

Matematyczne obliczenia mogą być o​ wiele milsze, kiedy korzysta się z kolorowych i porządnie wykonanych przyrządów. Zestaw elastycznych linijek marki Kayet czeka na uczniów w cenie 5,49 zł (w jego skład wchodzą: linijka o długości 30 cm, dwie ekierki oraz kątomierz, elementy są wykonane odpornego na złamania materiału). Każdemu uczniowi z pewnością przyda się również zestaw zawierający cyrkiel z 10 wkładami, ołówek, opakowanie rysików, temperówkę i gumkę dostępny za jedyne za 14,99 zł.

 

Zrób zakupy i otrzymaj Voucher

 

Szkolne zakupy będą jeszcze korzystniejsze dzięki kolejnej akcji promocyjnej sieci Biedronka. Przy zakupach do 6 sierpnia na jednym paragonie (z kartą Moja Biedronka) za kwotę minimum 99 zł, klient otrzyma jednorazowy voucher o wartości 15 zł do wykorzystania na kolejne zakupy. Voucher można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych podczas jednorazowej transakcji za min. 99 zł.

 

Więcej informacji można znaleźć w sklepach i na stronie internetowej www.biedronka.pl

 

 

Źródło/fot.

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl