Ranił nożem swoją 44-letnią partnerkę!
17 maja 2022

Ranił nożem swoją 44-letnią partnerkę!

Dzielnicowi w zaledwie kilkanaście minut zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu bielskiego podejrzewanego o ranienie nożem swojej 44-letniej konkubiny. Kobieta z obrażeniami zagrażającymi jej życiu została zabrana do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają kryminalni z bielskiej komendy. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje wkrótce prokurator.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.30 w jednym z bloków w Czechowicach-Dziedziach. 41-latek podczas domowej awantury ranił nożem swoją 44-letnią konkubinę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji sąsiadów kobiecie natychmiast została udzielona pomoc medyczna.

Z ranami, które zagrażały jej życiu, została zabrana do szpitala. Informacje, jakie sąsiedzi przekazali przybyłym natychmiast na miejsce dzielnicowym z czechowickiego komisariatu, przyczyniły się do tego, że sprawca został zatrzymany już kilkanaście minut od zgłoszenia.

Mundurowi, którzy natychmiast ruszyli w pościg za nim, schwytali zaskoczonego mężczyznę kilka przecznic dalej. 41-latek nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowali stróże prawa oraz policyjni technicy, którzy wykonali skrupulatne oględziny kryminalistyczne. Dzielnicowi i kryminalni ustalali świadków zdarzenia oraz gromadzili dowody. Teraz kryminalni z bielskiej komendy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragedii. O dalszym losie 41-latka zdecyduje wkrótce prokurator.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl