Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z betoniarką. 18-latka nie żyje!
20 lipca 2022

Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z betoniarką. 18-latka nie żyje!

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na ul. Wodzisławskiej (Drodze Wojewódzkiej nr 933) w Pszczynie. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z betoniarką. Niestety 18-letnia kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu.

 

W poniedziałek tuż po godzinie 12 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Pszczynie na ulicy Wodzisławskiej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Mercedes i osobowego Volkswagena. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18-letnia kierująca jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącą z naprzeciwka betoniarką kierowaną przez 51-letnego mężczyznę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach i w wyniku poniesionych obrażeń młoda kobieta poniosła śmierć.

Na miejscu wypadku pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, a także pszczyński technik. Droga była zablokowana do godziny 19:30.

Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze.

Źródło: KPP w Pszczynie

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl