Kradzież stali w Żorach, Zatrzymanie złodziei, Nielegalny tytoń, Uszczuplenie podatku akcyzowego, Współpraca z policją, Monitoring placu budowy, Przeszukanie domu podejrzanego, Skarb Państwa, Procedury procesowe, Szkoda finansowa
29 kwietnia 2024

Spędź majówkę w baranowickim Pałacu!

Podczas długiego weekendu w Pałacu w Baranowicach czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji! Koncerty, warsztaty, gry i zabawy, a nawet rozgrywki gry w bule - a wszystko to bezpłatnie. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Już niedługo długi weekend, a więc doskonała okazja na wyjazd do Pałacu w Baranowicach, gdzie czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji. Planujemy dla Was wiele wydarzeń, które z pewnością umilą Wam czas. Koncerty znakomitych artystów, warsztaty kulinarne, gry i zabawy dla całej rodziny - to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

 

Ponadto, będziecie mieli okazję wziąć udział w emocjonujących rozgrywkach gry w bule. Zespoły będą rywalizować o cenne nagrody, a atmosfera będzie niezapomniana. Warto przyjść z rodziną i przyjaciółmi, by wspólnie spędzić czas w pięknym otoczeniu Pałacu.

 

Wszystkie atrakcje są dostępne bezpłatnie, dlatego nie wahajcie się i zarezerwujcie sobie czas na ten wyjątkowy weekend w Pałacu w Baranowicach. Zapewniamy, że będziecie mieli świetną zabawę i wiele niezapomnianych chwil!

Program wydarzeń:

1 maja:

11:00 poranna gimnastyka

12:00 tradycyjne gry i zabawy Górnego Śląska, czyli wspólna zabawa

13:00/14:00 Warsztaty pszczelarskie - pokaz elementów ula i akcesoriów niezbędnych do pracy przy ulu

14:00 Występ Zespół Pieśni i Tańca SARI

3 maja:

11:30 Zakończenie harcerskiej gry terenowej

12:00/13:00/14:00 Rodzinny spacer doznań z Majową Wróżką oraz warsztaty artystyczne dla dzieci

12:00 - 17:00 Rozgrywki petanque (gra w bule)

16:00 KONCERT: SONIA MITROS-GWARDECKA I JAKUB GWARDECKI

Serdecznie zapraszamy!