Piknik w Kurorcie, Park Zdrojowy, historia uzdrowisk, jazz nowoorleański, Zygi Jazz Band, Těšínské Divadlo, polskie piosenki międzywojenne, wystawa zabytkowych samochodów, moda międzywojenna, Kasyno Zdrojowe, atrakcje dla dzieci, piknik historyczny, kultura lat 20. i 30., stroje epoki, darmowe wydarzenia
08 maja 2024

Sportowa Niedziela z Sercem: VI Charytatywny Bieg Nadziei w Żorach

Już po raz szósty miłośnicy aktywności fizycznej oraz przyjaciele żorskiego Hospicjum im. Jana Pawła II spotkają się, aby wspólnie wziąć udział w Charytatywnym Biegu Nadziei. Wydarzenie, które ma na celu wsparcie hospicjum, odbędzie się w niedzielę, 19 maja, w malowniczym Parku Cegielnia. Start zawodów zaplanowano na godzinę 9:30, a rejestracja uczestników będzie możliwa od 8:00 do 9:30.

 

Uczestnicy będą mieli możliwość rywalizacji w kilku kategoriach: bieg główny oraz Nordic Walking na dystansie 5 km, a także wyścig na rolkach i hulajnogach. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas, cieszyć się sportowym duchem i jednocześnie przyczynić się do szczytnego celu. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na rzecz żorskiego hospicjum, wspierając jego działalność i pomoc potrzebującym.

 

Zachęcamy wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności, do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy sportową pasję z pomocą dla innych.

 

 

 

Zapisy na bieg pod linkiem: https://zapisy.personalbest.pl/vi-charytatywny-bieg-nadziei-v10453

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charytatywny Bieg Nadziei, VI edycja, Żory, bieganie, wydarzenie sportowe, pomoc charytatywna, zdrowie, aktywność społeczności, rekreacja