Sprawdź swoją formę w 4 Żorskim Cross Triathlonie. Trwają zapisy!
18 sierpnia 2022

Sprawdź swoją formę w 4 Żorskim Cross Triathlonie. Trwają zapisy!

Pływanie, bieganie i jazda na rowerze – swoje umiejętności w tych trzech dyscyplinach będzie można sprawdzić podczas 4. edycji Żorskiego Cross Triathlonu. Jeszcze tylko przez kilka dni trwają zapisy do imprezy, która tradycyjnie odbędzie się na terenie kąpieliska „Śmieszek”.

4 Żorski Cross Triathlon odbędzie się w niedzielę, 4 września. Start o godz. 11:00 na kąpielisku „Śmieszek”. Przed zawodnikami dystans 1/8 Ironman, czyli pływanie na dystansie 500 m, jazda rowerem w terenie na trasie liczącej 22 km oraz końcowy bieg do mety o długości 5 km.

Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe w czterech kategoriach – open kobiet i mężczyzn oraz najlepsza mieszkanka i mieszkaniec Żor. Odbiór nagród może nastąpić wyłącznie podczas ceremonii zakończenia zawodów.

Do końca sierpnia obowiązuje obniżona opłata startowa, wynosząca 80 zł. Zapisy przyjmowane są przez stronę internetową

Wszyscy uczestnicy triathlonu otrzymają atrakcyjny pakiet startowy, a w nim m.in. czepek, okolicznościowy gadżet, wodę i posiłek regeneracyjny. Na mecie każdy kto ukończy zawody otrzyma też specjalny, rocznicowy medal pamiątkowy z motywem 750-lecia miasta Żory.

Regulamin i szczegółowe informacje na stronie internetowej MOSiR Żory

 

Źródło: Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Żorach

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl