Tragiczny pożar domu. Nie żyje 41-letnia kobieta!
12 kwietnia 2022

Tragiczny pożar domu. Nie żyje 41-letnia kobieta!

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w domu jednorodzinnym w dzielnicy Rybnika - Gotartowicach. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniosła 41-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia trwały czynności śledczych, w tym oględziny z udziałem biegłego do spraw pożarnictwa.

 

W sobotę po 3.00, dyżurny z Komisariatu Policji w Boguszowicach został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w dzielnicy Rybnika - Gotartowicach. Natychmiast na miejsce skierowano służby ratownicze, które zabezpieczyły teren i podjęły akcję gaśniczą.

 

Jak się okazało, w mieszkaniu podczas wybuchu pożaru znajdowały się dwie osoby. 60-latka została wyprowadzona przez strażaków na zewnątrz budynku. Niestety, podczas sprawdzania pogorzeliska, w mieszkaniu znaleziono zwłoki 41-letniej kobiety.

 

Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź na pytanie o dokładną przyczynę śmierci kobiety. Śledczy z Boguszowic wyjaśniają również pod nadzorem prokuratury szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

 

Źródło: KMP w Rybniku

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl