Uderzył kuzyna siekierą w głowę!
21 kwietnia 2022

Uderzył kuzyna siekierą w głowę! 

2 lata więzienia grozi 54-latkowi, który w trakcie kłótni o drewno uderzył kuzyna siekierą w głowę. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Wobec sprawcy wystosowano wniosek o 3 miesięczny tymczasowy areszt.

 

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 16:00 w Kocku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 54-latek wyszedł na wspólną posesję, gdzie zaczął rąbać na opał drewno, które miało nie należeć do niego.

 

Do 54-latka podszedł w międzyczasie jego 38-letni kuzyn i zwrócił mu uwagę. Wywiązała się sprzeczka, w wyniku której 54-latek siekierą uderzył w głowę 38-latka. Mężczyzna z obrażeniami został natychmiast przewieziony do szpitala.

 

54-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kocku. Jak okazało się podczas wykonywanych czynności, 54-letni sprawca miał ponad promil alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Wobec 54-latka wystosowano wniosek o zastosowanie środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

Źródło: KPP Lubartów

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl