Ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”, który zakończy się charytatywnym festynem
27 maja 2022

Ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”, który zakończy się charytatywnym festynem 

W niedzielę, 5 czerwca ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”, który zakończy się charytatywnym festynem, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu, mieszczącego się przy ul. 1 Maja.

 

Manifestacja, która przejdzie ulicami miasta ma się odbyć w radosnej, pozytywnej atmosferze. Będą tańce, zabawa i integracja. A na jej mecie – festyn z mnóstwem atrakcji dla każdego.

 

- Będą gry, zabawy, straż pożarna, Mirek Jędrowski Show dla którego będzie to druga impreza charytatywna. Poza tym malowanie buziek, ciasto, kawa, herbata, kiełbasa z grilla, występy grup tanecznych, bańki mydlane.

 

Marsz wystartuje o godz. 15.30 z parkingu przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy Urzędzie Miasta i przejdzie trasą liczącą ok. 40 minut do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

Na miejscu na uczestników czekać będzie festyn, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz Przedszkola Specjalnego przy ul. 1 Maja. Ostatni raz festyn odbył się w 2019 roku (potem nastąpiła przerwa spowodowana pandemią), wówczas uzbierano około 7 tysięcy zł. Pieniądze także trafiły na rzecz wspomnianego Przedszkola.

 

Organizatorem jest m.in. Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności

 

 

Źródło: Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności

fot. Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl