Uzupełnij swoją garderobę z Biedronką
14 lipca 2022

Uzupełnij swoją garderobę z Biedronką!

Odzież czy obuwie? A może bielizna lub torebki czy paski? Od czwartku, 14 lipca br., sieć Biedronka oferuje wyjątkową promocję -50% na produkty z kategorii tekstylia, w skład której wchodzi limitowana kolekcja ubrań - Fan Collection. To świetna okazja na zdobycie unikalnych ubrań z charakterystycznym logotypem sieci lub uzupełnienie swojej garderoby przed wakacyjnym wypoczynkiem z rabatem 50% na każdy produkt - przy zakupie 2 artykułów.

 

Lista produktów objętych promocją jest obszerna. Oprócz pierwszej kolekcji ubrań Fan Collection, znaleźć tam można obuwie, odzież ale również bagaż czyli np. walizki, plecaki, torby podróżne czy worki szkolne. Lista akcesoriów także jest szeroka i składają się na nią m.in. torebki, saszetki, paski, parasole, portfele, okulary oraz szale i chusty.

 

 

W skład linii Fan Collection wchodzą bluzy i t-shirty zarówno męskie i damskie. Dla fanów chcących skompletować swój modny outfit sieć oferuje także kultowy zestaw czyli skarpetki z logo oraz stylowe klapki, a wisienką na torcie są kolorowe sneakersy.

 

Przy zakupie 2 produktów z użyciem karty Moja Biedronka z kategorii odzież, obuwie, torebki, okulary, bielizna oraz z kategorii dodatków do odzieży klient otrzyma 50% rabatu na każdy z nich. Promocja dotyczy zakupu 2 produktów lub ich wielokrotności, a dzienny limit na kartę Moja Biedronka wynosi 6 sztuk.

 

- Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję, dzięki której w jeszcze lepszej cenie będą mogli kupić ubrania, obuwie i nie tylko. Wprowadzona na początku lipca własna linia odzieżowa – Fan Collection - jako część naszego asortymentu

 

modowego również objęta jest promocją. To idealna okazja na skompletowanie całego, limitowanego Biedronkowego outfitu.

Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

 

Więcej szczegółów dotyczących limitowanej kolekcji Fan Collection znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej: biedronka.pl/fan-collection i na oficjalnych kanałach social media sieci Biedronka - na TikTok oraz na Facebooku.

 

Promocja na tekstylia i akcesoria tekstylne dostępna jest od 14.07 do 16.07 lub do wyczerpania zapasów. Z promocji wyłączone są: testy Covid-19, maseczki ochronne, produkty Gatta, Carlo Massimo, Carla Bonetti, papierowe torebki, torebki na zakupy.

 

Regulamin oraz lista produktów biorących udział w promocji znajduje się na stronie:

biedronka.pl/pl/regulaminy.

 

 

Źródło/fot: Biuro prasowe sieci Biedronka

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl