Wakacje START, za 50% bilet łap!
24 czerwca 2022

Wakacje START, za 50% bilet łap!

Nadchodzą wakacje! Jest to czas pełen zabawy, beztroski i niezapomnianych przeżyć! Koniec nauki to jednocześnie początek wakacji, który należy odpowiednio uczcić! Wszystkie składniki niezbędne do udanego rozpoczęcia wolnych miesięcy znajdziecie w Energylandii, największym rodzinnym Parku rozrywki, który świętując wspólnie rozpoczęcie wakacji obniża cenę biletów aż o 50%! Jak skorzystać z promocji i co czeka na Gości w tej cenie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się szczegółów!

 

Największe i najszybsze roller coastery, kolorowe karuzele, gry, zabawy i zdumiewające pokazy, a do tego 5 basenów, plaże, leżaki oraz najwyższe i najbardziej ekstremalne zjeżdżalnie wodne! Wszystko to w ramach jednego biletu wstępu, który z okazji rozpoczęcia wakacji może być tańszy aż o połowę ceny! Specjalna oferta przygotowana jest dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 lat, a już w najbliższy piątek zaczynają świętować wakacje!

 

Ceny biletów w cenie promocyjnej wynosić będą:

- normalny od 140 cm – 79 zł

- ulgowy do 140 cm – 54 zł.


Promocyjne bilety nabyć możecie już dziś poprzez stronę internetową TUTAJ, bądź w kasach biletowych w najbliższy piątek. Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można tylko w piątek, 24.06.2022, w godzinach otwarcia Parku, a warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz wiek. Z oferty promocyjnej skorzystać można również za pomocą Bonu Turystycznego online, a szczegółów dowiecie się TUTAJ.

 

Mniejsza cena, nie oznacza mniejszej ilości atrakcji! Promocyjny bilet upoważnia do skorzystania ze wszystkich atrakcji zarówno Parku Rozrywki, jak i Parku Wodnego! Jest to niespotykana okazja na huczne świętowanie początku wakacji całą rodziną! Dzięki 24. atrakcjom dla dzieci od 2. roku życia najmłodsi znajdą swoje miejsce między innymi w Bajkolandii, ale także Strefie Familijnej razem z rodzinami, Smoczym Grodzie, podwodnym świecie Aqualantis, a nawet w największym odkrytym aquaparku w Polsce, który znajduje się na terenie Energylandii! Starsi, którzy osiągnęli wzrost minimum 140 cm zyskują dostęp do wszystkich atrakcji Parku Rozrywki i Paku Wodnego, a w tym wszystkich atrakcji Strefy Ekstremalnej i niesamowitej Zadry, najwyższej na świecie hybrydowej kolejki górskiej, wykonanej w całości tylko z drewna i metalu! Dawkę adrenaliny przyniesie przejażdżka Hyperionem, najszybszym w Europie, Mega Coasterem! Ta flagowa atrakcja osiąga prędkość aż 142 km/h na wysokości do 77 metrów! Emocje po dniu pełnym wrażeń ochłodzi wizyta w Water Parku, który oferuje zarówno ekstremalne zjeżdżalnie dla maniaków adrenaliny, jak i strefę wypoczynku i relaksu dla wszystkich poszukujących spokoju i chwili dla siebie. To za mało? Przyjedź, sprawdź każdą z sześciu Stref zabawy i wybierz tę, która najbardziej do Ciebie pasuje!

 

Już dziś wszystkie dzieci w Polsce ogarnie wakacyjny szał! Spraw, by dzień ten był niezapomniany, skorzystaj z promocji, już dziś zgarnij bilet za 50%ceny i ciesz się zabawą o połowę taniej! Promocja dotyczy biletów jednodniowych i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły znajdują się w REGULAMINIE.

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl